Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 6296
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Z myślą o przyszłości

Czwartek, 25 stycznia 2007, 0:00
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Z myślą o przyszłości
Fot. Organizator
Przedstawiciele największych firm gościli w środę na Wydziale Gospodarki Terenowej i Turystyki w Jeleniej Górze.

Jak poinformowała Justyna Gwiaździńska celem pierwszego spotkania roboczego w ramach projektu „Pomosty”, który polega na utrzymaniu jak najlepszych kontaktów wydziału z regionalnymi firmami oraz instytucjami.

– Wśród zaproszonych gości pojawili się m.in. przedstawiciele firm: Volkswagen Motor Polska Sp. z o.o., DSE Draexlmaier Sp. z o.o., Raiffeisen Bank Polska Sp. z o.o., Invest-Bank SA, BWG Prober Sp. z o.o., czy JZO Sp. z o.o. oraz instytucje takie jak: Euroregionalna Izba Przemysłowo Handlowa, Urząd Miasta Jelenia Góra, Mobilne Centrum Informacji Zawodowej czy Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej – wylicza J. Gwiaździńska.
W spotkaniu, oprócz władz uczelni oraz aktualnych i potencjalnych partnerów udział wzięli także przedstawiciele katedr oraz studenci z kół naukowych.

Wielu słuchaczy z WGRiT nie zaprzecza, że swoją zawodową przyszłość widzi właśnie w Jeleniej Górze. Studenci liczą, że współpraca między uczelnią a największymi pracodawcami ułatwi im start po zakończeniu nauki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group