Czwartek, 30 maja
Imieniny: Jana, Karola
Czytających: 7221
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Z matematyką będą się zmagać... przedszkolaki

Poniedziałek, 25 lutego 2013, 9:34
Aktualizacja: 9:37
Autor: Manu
Jutro (26 lutego br.) w Zespole Szkoły Podstawowej nr 7 i Gimnazjum nr 2 w Jeleniej Górze rozpocznie się o godz. 10.00 trzecia edycja Matematycznych Prezentacji Twórczości Dziecięcej, tym razem pod hasłem „Zimowe zabawy z matematyką”.

Większość dorosłych uważa, że dobrym sposobem uczenia jest wyjaśnianie, tłumaczenie, opowiadanie o tym, co jest ważne i potrzebne. Tymczasem w edukacji matematycznej przedszkolaków najważniejsze są osobiste doświadczenia. Spostrzeżenie to stało się przesłanką do zorganizowania Matematycznych Prezentacji Twórczości Dziecięcej.

Koordynatorem przedsięwzięcia jest nauczycielka Oddziału Przedszkolnego: Beata Kieta. We współpracy z nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej, świetlicy oraz gimnazjum zaprasza przedszkola, członków komisji, pozyskuje sponsorów, przygotowuje oprawę artystyczną, scenografię oraz czuwa nad sprawnym przebiegiem organizacji imprezy.

W imprezie udział wezmą następujące placówki jeleniogórskie: Miejskie Przedszkole nr 4, Miejskie Przedszkole nr 27 „Okrąglaczek” oraz Oddział Przedszkolny w Zespole SP 7 i Gimnazjum nr 2.

W jury zasiądą: jako przewodnicząca – dyrektor szkoły Elżbieta Rybak oraz Grzegorz Jędrasiewicz – edukator w Biurze Wystaw Artystycznych i Wiesław Kowalewski – kierownik działu artystycznego w Młodzieżowym Domu Kultury „Jelonek”, instruktor muzyki w pracowni gitar oraz opiekun utytułowanego zespołu wokalnego „Paka Buziaka”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Z którym z autorów chcieliby Państwo spotkać się w Książnicy Karkonoskiej?

Oddanych
głosów
603
Puzyńska Katarzyna
33%
Twardoch Szczepan
32%
Żulczyk Jakub
35%
 
Głos ulicy
Ja lubię sushi, a ja wolę burgery domowe
 
Miej świadomość
Kraina Wygasłych Wulkanów w Polsce
 
Rozmowy Jelonki
Wodne perypetie w Jeżowie
 
Aktualności
Warsztaty kosmetyczne w Muflonie
 
Kościół i wiara
Bierzmowanie w Jeleniej Górze
 
Kultura
Wędrowcy Karkonoszy
 
Aktualności
Zagrali dla Michała
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group