Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 12082
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Z magiczną muzyką... ze śmietnika

Poniedziałek, 19 października 2020, 11:02
Aktualizacja: 11:05
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Z magiczną muzyką... ze śmietnika
Fot. Przemek Kaczałko
Drugi w tym sezonie Niedzielny Poranek Muzyczny w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze upłynął pod znakiem spotkania z przybyszem z innej planety oraz muzyką, którą da się wydobyć z różnych rzeczy, które zazwyczaj lądują w śmietniku.

Nowy duet prowadzących - Marta Sowińska i Robert Mania, zabrał uczestników do świata muzyki, którą można stworzyć niemal ze wszystkiego. Z pomocą zespołu kameralnego na scenie prezentowano dźwięki fortepiany, marimby, wibrafonu i kilku innych instrumentów, ale gdy one przestały działać - dzieci wraz z rodzicami pomogły w tworzeniu muzyki na wszystkim, na czym się da. W tym celu przynieśli na niedzielny poranek pokrywki, puste butelki plastikowe i wiele innych rzeczy, które na co dzień służą do czegoś innego, bądź lądują w śmietniku. Kolejna muzyczna podróż miała szczęśliwy finał i organizatorzy zaprosili na kolejną odsłonę imprezy - w listopadzie.

Już 8 listopada o godz. 10:00 i 13:00 poznamy karkonoskie legendy. Filharmonia Dolnośląska przypomina o ograniczonej liczbie miejsc, a także reżimie sanitarnym, które należy wziąć pod uwagę.

Twoja reakcja na artykuł?

5
71%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
14%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
14%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group