Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 7016
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Z Kubą i Śrubą wyruszyli w świat fantazji

Wtorek, 13 września 2016, 7:32
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: Z Kubą i Śrubą wyruszyli w świat fantazji
Fot. MDK "Muflon"
"Bo fantazja jest od tego, aby bawić się na całego..." – tą znaną piosenką rozpoczął się pierwszy po wakacjach Poranek Rodzinny zorganizowany przez Miejski Dom Kultury "Muflon". Było radośnie, kolorowo, bajkowo i fantazyjnie.

W nowym sezonie artystycznym prowadzący zapraszają na spotkania z bohaterami najnowszej serii bajek produkcji Studia Filmów Rysunkowych z Bielska-Białej. Kim są bohaterowie? To dwóch wesołych braci - Kuba i Mateusz, zwany Śrubą. Kuba, młodszy z braci, jest typem intelektualisty w okularach, ale to starszy Śruba jest w tym duecie liderem. Braciom nie brak fantazji, o czym w niedzielę (11.09) mogli przekonać się uczestnicy Poranka, gdy w bajce "Porwana Królewna" zwykła łyżeczka zamieniła się w żabkę, żabka w księżniczkę, a dziecięcy pokój stał się początkiem wspaniałej przygody.

Podczas Poranka dzieci zamieniły się w księżniczki i królewiczów - z pomocą rodziców wykonały królewskie korony i berła z balonów. Wszyscy zastanawiali się też, co to takiego jest fantazja i do czego służy. Na zakończenie poranka wśród uczestników rozlosowane zostały nagrody ufundowane przez sponsorów, a wszystkie dzieci otrzymały słodki poczęstunek i wejściówki do sali zabaw Happy Kids.

Kolejny poranek - "Dwóch Jasiów i Małgosia" odbędzie się 30 października. Wstęp: 10 zł/dziecko, opiekunowie bezpłatnie. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja biletów. Sprzedaż prowadzi sekretariat MDK "Muflon", tel. 75 755 37 70.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group