Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 16059
Zalogowanych: 92
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Z Jelonką do Teatru Zdrojowego na „Dekameron” i „Tymoteusza”

Piątek, 9 stycznia 2009, 18:28
Aktualizacja: Sobota, 10 stycznia 2009, 13:47
Autor: TEJO
Zdrojowy Teatr Animacji zaprasza wszystkich zainteresowanych na dwa weekendowe spektakle. Mamy promocyjne wejściówki dla naszych Internautów.

Dwa zaproszenia dla widzów dorosłych czekają na tych, którzy chcą się wybrać na "Dekameron" (sobota, 10 stycznia o godz. 19.00). Z kolei najnowsza produkcja ZTA "Leśne przygody Tymoteusza" (niedziela, 11 stycznia, o godz. 16, 00) to świetna propozycja dla dzieci. Także i na ten spektakl teatr ma dwie promocyjne wejściówki.

Czekamy na maile z nazwiskami osób zainteresowanych jutro w godz. 11 do 13. Piszcie na adres: redakcja@jelonka.com Listę laureatów podamy w tym tekście. Zaproszenia w cenie 2 zł czekają na odebranie w kasie przed spektaklami.

Wejściówki na "Dekameron" wylosowali: Przemysław Jasiniok i Łukasz Kuźma. "Leśne przygdy Tymoteusza" obejrzy Robert Trojan. Gratulujemy!

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Co myślisz o podwyższe płacy minimalnej?

Oddanych
głosów
547
Pozytywnie
36%
Mam mieszane odczucia - niewiele się zmienia
37%
Negatywnie
27%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Grenlandia oddana USA? Ratyfikacja umowy z Mercosur zablokowana
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
112
Rodzina z dzieckiem utknęła na Śnieżce po zmroku
 
Aktualności
Ule od senatora i posłanki na WOŚP
 
Aktualności
25 lat aikido w Jeleniej Górze
 
Karkonosze
Karkonosze zimą – piękno i zagrożenie w jednym
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group