Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 2238
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Z Bajerem w Rudawy

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Piątek, 8 grudnia 2006, 0:00
Autor: TEJO
Ciepła jesień zachętą do wycieczki w piękne okolice.

Przewodnik Włodzimierz Bayer zachęca wszystkich amatorów turystyki pieszej do wzięcia udziału w sobotniej eskapadzie pod hasłem „Wycieczka z bajerem”. Tym razem jej uczestnicy będą podziwiali jesienne krajobrazy Rudaw Janowickich.

Wyjazd uczestników autobusem nr linii 11 z przystanku „Tunel” przy ul. Wincentego Pola o godz. 8. 33 w kierunku Trzcińska. Stamtąd przejście spacerkiem do Garbów Janowickich, głębokiej doliny jednego z potoków, które z Rudaw Janowickich spływają bezpośrednio do Bobru. Jej skaliste zbocza to jeden z ulubionych terenów wspinaczkowych dla amatorów mocnych wrażeń.

Później planowane jest dojście do Janowic Wielkich, skąd powrót do Jeleniej Góry. Wycieczka, ubarwiona opowieściami znanego przewodnika, potrwa około 5-6 godzin.

Organizatorzy przypominają o konieczności zabrania odpowiedniego obuwia i ciepłej oraz nieprzemakalnej odzieży wierzchniej. Uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie. Dzieci i młodzież mogą wziąć udział w eskapadzie z pełnoletnimi opiekunami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~B-I 9-12-2006 9:58
nareszcie,mamy informacje o wycieczkach. Nie muszę kupować "Nowin". Brawo i dziekuję.
~kalimera 14-12-2006 0:26
tez sie ciesze,brawo

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group