Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 1 maja
Imieniny: Filipa, Józefa
Czytających: 11594
Zalogowanych: 72
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: XXV “Piknik ze sztuką” w Podgórzynie

Czwartek, 7 sierpnia 2014, 8:30
Aktualizacja: Środa, 13 sierpnia 2014, 13:56
Autor: Manu
Region: XXV “Piknik ze sztuką” w Podgórzynie
Fot. Organizator
24 sierpnia (w niedzielę) na terenie ośrodka “Karolinka” w Podgórzynie (przy ul. Żołnierskiej 69) od godz. 12.00 do 20.00 już po raz 25 odbędzie się “Piknik ze sztuką przy Dziurawej Skale”.

W programie m.in.: odsłonięcie okolicznościowej tablicy pamiątkowej z okazji jubileuszu XXV-lecia Ogólnopolskich Plenerów Rodzinnych, pokaz prac i umiejętności plastycznych Pleneru, lekcja szybkiej nauki rysunku z ćwiczeniami, występ zespołu wokalnego Konsonans z Poznania, konkurs na “Portret” lub “Dziwoląga” z nagrodami, poezja śpiewana w wykonaniu Joanny Jagiełło i Jerzego Dołżyka z Warszawy oraz pokaz krótkich filmów o sztuce, a także dobra muzyka, grill, napoje i ognisko.

Organizatorzy: właściciele Ośrodka Kolonijno-Wczasowego “Karolinka” w Podgórzynie – Celina i Andrzej Klimczyńscy, Urząd Gminy w Podgórzynie oraz uczestnicy Ogólnopolskiego Pleneru Rodzinnego w Podgórzynie.

Sonda

Te imiona noworodków królowały w marcu 2026 r. w Jeleniej Górze. Które byście wybrali?

Oddanych
głosów
654
Zofia
36%
Rozalia
14%
Julia
36%
Mia
14%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Ile pieniędzy potrzebujesz na emeryturę?
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Policja Jelenia Góra
Jeleniogórska drogówka i GDDKiA razem dla bezpieczeństwa na DK 5
 
Inwestycje
Inwestycja w Kowarach: budynek TBS już stoi
 
Aktualności
Wiktoria najładniejsza na Dolnym Śląsku
 
Karkonosze
Wypadek w Karkonoszach
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group