Wtorek, 15 czerwca
Imieniny: Jolanty, Witolda
Czytających: 5768
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Radom: XX Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w boksie: udany początek Irka

Czwartek, 4 października 2012, 14:19
Aktualizacja: 14:20
Autor: Przemo
Radom: XX Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w boksie: udany początek Irka
Fot. organizator
Ireneusz Zakrzewski bez większych problemów przebrnął eliminacje podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski, które odbywają się w Radomiu. W środowym pojedynku jednogłośnie pokonał Pawła Czyżyka z Energetyka Lublin.

Na portalu Jelonka.com znajdą Państwo codzienną relację z zawodów w Radomiu, w których udział bierze 99 pięściarzy z 58 klubów. Jeszcze dzisiaj zamieścimy relację z ćwierćfinałowej walki Irka, która miejmy nadzieję da mu przepustkę do strefy medalowej.

Program XX Młodzieżowych Mistrzostw Polski w boksie w Radomiu - hala MOSiR przy ul. Narutowicza:
03.10 - godz. 11.00 - walki eliminacyjne I seria
03.10 - godz. 17.30 - walki eliminacyjne II seria
04.10 - godz. 11.00 - walki ćwierćfinałowe I seria
04.10 - godz. 16.00 - walki ćwierćfinałowe II seria
05.10 - godz. 11.00 - walki półfinałowe I seria
05.10 - godz. 16.00 - walki półfinałowe II seria
06.10 - godz. 12.00 - walki finałowe.

Wyniki sesji porannej (03.10.2012):

Kategoria 56kg
REJOWSKI Arkadiusz (Bukowina Wałcz) vs JAWOREK Kamil (DKB Dąbrowa Górnicza) 0:5

Kategoria 64kg
LATOCHA Marcin (Róża Karlino) vs TORZECKI Dawid (Concordia Knurów) 5:0
PERCZYŃSKI Rafał (Gwardia Warszawa) vs BIAŁAS Szymon (MOSM Tychy) 3:2
FALECKI Damian (KSZO Ostrowiec) vs POLAK Michał (Zawisza Bydgoszcz) RSCO 1

Kategoria 75kg
SZEREMETA Kamil (Hetman Białystok) vs CHOJECKI Sebastian (Zawisza Bydgoszcz) 5:0
BARAŃSKI Radosław (KSZO Ostrowiec) vs KULIG Przemysław (Zagłębie Konin) 2:3
GARDZIELIK Kamil (Zagłębie Konin) vs SZADZIŃSKI Gracjan (Skorpion Szczecin) 5:0
GROMADZKI Tomasz (06 Kleofas Katowice) vs WASILEWSKI Arkadiusz (PIRS Olsztyn) 5:0
PLICHTA Adrian (Bukowina Wałcz) vs PERCZYŃSKI Wiktor (Gwardia Warszawa) 4:1
PAC Dawid (Fenix Warszawa) vs RUMIŃSKI Paweł (Gwardia Warszawa) 5:0
ŁONIEWSKI Michał (Kontra Elbląg) vs SOBIERAJSKI Wojciech (Fenix Warszawa) 3:2
CZYŻYK Paweł (Energetyka Lubin) vs ZAKRZEWSKI Ireneusz (Janik-Boks Jelenia Góra) 0:5

Wyniki sesji wieczornej (03.10.2012):

Kategoria 60kg
GRYCKIEWICZ Tomasz (PIRS Olsztyn) vs RABENDA Dariusz (Tiger Tarnów) 5:0
TOMCZYK Artur (Broń Radom) vs GUZEK Bolesław (Morsy Dębica) 5:0

Kategoria 69kg
SZYMAŃSKI Roman (Boks Poznań) vs PIELOCH Maciej (Kaczor Boks Wałbrzych) 4:1
GODLEWSKI Patryk (Boxing Team Chojnice) vs KASZUBA Damian (Ring Busko Zdrój) 3:2

Kategoria 81kg
JAKUBOWSKI Igor (Zagłębie Konin) vs KOSMAN Szymon (Garda Gierałtowice) KO-H I
DYBOWSKI Adam (Ring Wolny Toruń) vs ŻYCIŃSKI Kasjusz (SAKO Gdańsk) 0:5
SZMIGIEL Przemysław (PIRS Olsztyn) vs KOWALCZYK Mateusz (GUKS Carbo Gliwice) 0:5
GĄTNICKI Mateusz (Paco Lublin) vs COFAŁA Dawid (06 Kleofas Katowice) 5:0

Kategoria 91kg
CIEŚLAK Michał (Broń Radom) vs KAWALERSKI Krystian (Olimp Szczecin) 5:0
STASZEWSKI Krzysztof (Czarni Słupsk) vs GIEDROCH Marek (Olimp Szczecin) 0:5

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group