Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 9910
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

XVI Letni Obóz JK Oyama Karate

Wiadomości: Darłówko
Sobota, 27 lipca 2013, 14:50
Aktualizacja: 14:52
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Tym razem ponad 100 uczestników jeleniogórskiego Klubu Oyama wypoczywało i trenowało w Darłówku nad morzem (15 – 25 lipca 2013r.). – Pogoda dopisała – słońce, słońce i jeszcze raz słońce towarzyszyło nam niemal przez cały pobyt. Dni rozpoczynaliśmy porannym rozruchem i treningiem biegowym na plaży, do której mieliśmy tylko 100 metrów – mówi Rafał Majda.

- W zależności od dnia po śniadaniu plażowaliśmy i zażywaliśmy kąpieli morskich lub zwiedzaliśmy Darłówko/Darłowo. Najmłodszym bardzo przypadły do gustu wyjścia i robienie niekończących się zakupów. Po obiedzie mieliśmy treningi na sali, gdzie doskonaliliśmy technikę oraz elementy walki kumite. Wieczorem w czasie wolnym dzieci i młodzież miały zajęcia sportowo - rekreacyjne oraz różnego rodzaju zabawy ruchowe, a seniorzy doskonalili Kata. Będąc na obozie nad morzem nie obeszło się bez treningu nocnego na plaży, gdzie przy wschodzie słońca wszyscy dzielnie kształtowali swoje charaktery. Oprócz typowo karateckich zajęć w trakcie obozu odbyliśmy wycieczkę statkiem pirackim, szaleliśmy w pobliskim aquaparku, nieco starsi uczestnicy wraz z Shihan i Sensei pływali 600 konną łodzią sportową, która zapewniła moc wrażeń na otwartym morzu. Zwiedzaliśmy także z przewodnikiem Darłowo, gdzie w trakcie wycieczki obozowicze dowiedzieli się wielu ciekawych informacji historycznych o tym nadmorskim kurorcie. Najmłodszym karatekom jak co roku przekazaliśmy ważne aspekty wychowawcze. Poprzez dyscyplinę i ciężką pracę treningową związaną z karate wszyscy uczestnicy mieli poczucie dobrze spędzonego i wykorzystanego czasu. Pod koniec odbyło się tradycyjne ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Cały obóz upłynął pod znakiem słowa OSU! Kto był ten wie, a kto nie ten będzie miał okazję za rok. Już teraz zapraszamy na XVII Letni Obóz JKO w terminie 6-16 lipca 2014 roku oraz na zimowy obóz w trakcie ferii 2014 roku – dodaje Rafał Majda.

Kadrę obozu stanowili: shihan Rafał Majda (5 dan), sensei Łukasz Mazur (2 dan), Grzegorz Trzeciak (3 dan), Andrzej Jastrzębski (2 dan) oraz sempai Beata Bukofaj (1 kyu).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~;-) 27-07-2013 18:29
OSU! Pozdrowienia dla OYAMY!
~Mamuśka 27-07-2013 23:22
Odkąd mój synuś wrócił z obozu, to słychać tylko OSU:) Podziękowania i pozdrowienia dla organizatorów:)
~Dusińsky 28-07-2013 2:15
Kształtowali charaktery podczas "siedzenia" i czekania na wschód słońca - dobrze powiedziane :D poza tym obóz był świetny,kto nie był ten niech żałuje ^^
~XXX 30-07-2013 13:55
Dzieciaki zachwycone i zmienione in plus po obozie. OSU! Podziękowania dla Shihan Rafała, tak trzymać!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group