Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 7322
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wzorowi na służbie

Piątek, 20 lipca 2007, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 20 lipca 2007, 13:52
Autor: Angela
Jelenia Góra: Wzorowi na służbie
Fot. Angela
Nagrody, awanse i wyróżnienia dla policjantów w przededniu ich święta.

Najlepsi funkcjonariusze policji oraz ich rodziny, samorządowcy z Jeleniej Góry i miejscowości powiatu uczestniczyli w piątek w uroczystości z okazji 88. rocznicy powołania Policji Państwowej.

Za przykładną służbę wyróżniono około stu funkcjonariuszy. Jak mówią, jest to nagroda za ciężką wspólną pracę oraz motywacja do kolejnych poświęceń. – Tą nagrodę otrzymałem dzięki i przy współpracy moich kolegów i koleżanek z policji – mówi Grzegorz Grzonkowski, policjant nagrodzony za wzorową służbę przez prezydenta Marka Obrębalskiego. – Bez nich nie miał bym takich wyników w pracy, jakie zauważono i wyróżniono na dzisiejszej uroczystości.

Policjant dorosłym kojarzy się z kontrolami drogowymi, a dzieciom – ze strzelaniem i łapaniem złodziei.
Rzeczywistość jednak jest zupełnie odmienna od dziecięcych skojarzeń połączonych z marzeniami o przyszłym zawodzie. To ciężka robota, w której nie wszyscy się sprawdzają. Nie każdemu służy najlepiej.

Wszystkim policjantom w dniu ich święta składamy wszystkiego najlepszego!

<b> Baw się z mundurowymi </b>
W sobotę, 21 lipca, policjanci zapraszają na festyn, który odbędzie się na lotnisku przy ul. Łomnickiej. &#8211; Zacznie się od południa i potrwa do wieczora &#8211; mówi mł. insp. Zbigniew Ciosmak, komendant miejski. Dla mieszkańców przygotowano mnóstwo atrakcji. O części z nich informujemy w rubryce Będzie się działo.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (43) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group