Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 4 marca
Imieniny: Eugeniusza, Kazimierza
Czytających: 15759
Zalogowanych: 57
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Chorwacja: Wystartowali w Mistrzostwach Chorwacji

Wtorek, 11 października 2011, 3:55
Aktualizacja: 4:12
Autor: MDvR
Chorwacja: Wystartowali w Mistrzostwach Chorwacji
Fot. archiwum
W rozegranych w dniach 7–9 października 2011 turnieju Croatian Junior International 2011 wystartowało 33 kadrowiczów naszego kraju. Wśród zawodników powołanych do udziału w Mistrzostwach Chorwacji w badmintonie byli zawodnicy na co dzień trenujący pod okiem trenera Adama Słomki.

W tej grupie znaleźli się: Wojciech Cerazy, Arkadiusz Słupek, Paulina Kaczorowska oraz zawodnicy trenujący w Sobótce - Kinga Rogalska (UKS2 Sobótka) oraz w Bogatyni Urszula Nowak i Marcin Nowak (UKS Smecz Bogatynia). Start w Chorwacji był kolejnym sprawdzianem reprezentantów naszego kraju przygotowujących się do listopadowych Mistrzostw Europy U17.

Cieszy mnie powołanie naszych zawodników na wyjazd z kadrą narodową, jest to wynikiem dobrej postawy w ostatnich sezonach. Wiem, że to nie ostatnie powołania i w najbliższym czasie będą mogli się również pokazać na arenie międzynarodowej – powiedział trener Adam Słomka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Co myślisz o imprezach rajdowych w Jeleniej Górze?

Oddanych
głosów
765
Świetny pomysł
38%
Jestem na nie
37%
Jest mi to obojętne
25%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Prawdziwy cel ataku na Iran. Polska pod ochroną Francji?
 
Rozmowy Jelonki
Mocna rozmowa o młodych ludziach w Jeleniej Górze
 
Aktualności
Panie Tomku, proszę przekazać mamie i tacie, aby pozwolili mi dokończyć zdanie
 
Pogoda
W nocy wciąż przymrozki
 
Uzdrowisko Cieplice
Cieśń nadgarstka – dlaczego drętwieją palce i boli ręka?
 
Jelenia Góra - KARR
Bezpłatne szkolenia, studia i staże
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group