Sobota, 18 września
Imieniny: Ireny, Józefa, Stanisława
Czytających: 3534
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

z regionu: Wyniki V kolejki B–klasy

Poniedziałek, 14 września 2009, 10:13
Aktualizacja: 10:23
Autor: ahawer
Komplet wyników w sześciu grupach jeleniogórskiej B–klasy.

Wyniki V kolejki B-klasy

Niedziela, 13.09r.:

Grupa I:

Bóbr Opawa – Uran Okrzeszyn 4-2 (2-1)

Orzeł II Wojcieszów – Lesk Sędzisław 4-1

Rudawy Janowice Wielkie – Dragon Miszkowice 2-0

Nysa Wolbromek – Olimpia Krzeszów 2-4 (2-1)

Amfibolit Leszczyniec – Orły Lipienica 2-0 (1-0)

Czarni Przedwojów – Bóbr Marciszów 1-3

Auxilia Janiszów – Kwarc Pisarzowice 2-4 (1-2)

Grupa II:

Potok Karpniki – Bobry Wojanów 1-4 (1-1)

LZS Kostrzyca – Street Squad Jelenia Góra 5-0

Hottur Borowice – KKS Jelenia Góra 1-1 (0-0)

GLKS Czernica – Pogoń Wleń 1-5 (0-2)

Sokół Sokołowiec – UKS 06 Sosnówka 10-0 (5-0)

Lechia Piechowice – Pub Gol II Jelenia Góra 3-2 (2-1)

Endico Gol Jelenia Góra – KS Maciejowa 2-2 (1-0)

Grupa III

LZS Kościelnik - Promień Grudza 6- 0

LZS Radogoszcz - Rolnik Rząsiny 1-0

Juvenia Rybnica - LZS Zaręba 1-2

Fatma Pobiedna - Kwisa Mroczkowice 5-2

LZS Radostów - Sudety Giebułtów 2-0

KS Pasiecznik - LZS Henryków 7-1

Zryw Ubocze - Bazalt Wojciechów 9-0

Grupa IV:

Roan Tomisław - LZS Brzeźnik 5-1

LZS Sobota - Twardy II Świętoszów 2-2

LKS Mierzwin - Granit Gierałtów 2-0

Rybak Parowa - LZS Niwnice 7-2

LZS Płóczki Dolne - TS Parzyce 2-6

Grupa V:

LKS Bolesławice - LZS Nowa 1-2

GKS Iwiny - KS Stare Jaroszowice 3-0

KS Łąka (k. Bolesławca) - Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 1-0

Car-Bon Trzebień - GKS Gromadka 0-5

LKS Kraśnik Dolny - Kolonia Bolesławiec 2-4

Majdan Bolesławice - Znicz Kruszyn 3-4

Grupa VI:

Granica II Bogatynia - LZS Porajów-Kopaczów 6-0

Orzeł Kostrzyna - LZS Radomierzyce 2-1

LZS Zarska Wieś - Chmielanka II Chmieleń 8-4

LZS Ręczyn - Olimpia Jędrzychowice 5-3

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group