Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 30 marca
Imieniny: Amelii, Leonarda
Czytających: 8953
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wyniki trójboju klas I–II

Czwartek, 24 maja 2018, 9:01
Aktualizacja: 17:37
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Wyniki trójboju klas I–II
Fot. Przemek Kaczałko
W środę (23.05) stadion przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze gościł uczniów klas pierwszych i drugich szkół podstawowych, którzy w zawodach organizowanych przez Międzyszkolny Ośrodek Sportu rywalizowali w konkurencjach trójboju lekkoatletycznego.

Uczestnicy mieli do zaliczenia trzy konkurencje: bieg na 60 metrów, rzut piłeczką oraz skok w dal. W rywalizacji klas pierwszych najwięcej punktów zgromadziła Szkoła Podstawowa Nr 11 (27 pkt.), drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Nr 3 (21 pkt.), a trzecie Szkoła Podstawowa Nr 6 (19 pkt.). Blisko podium były też SP 2 (18,5 pkt.) i SP 13 (17 pkt.).

Wśród klas drugich również SP 11 zgromadziła najwięcej punktów (26), z kolei na drugim miejscu uplasowała się „Dwójka” (25 pkt.), a na trzecim SP 6 (19 pkt.). Jak podkreślali organizatorzy, wyniki mimo że cieszą, są sprawą drugorzędną, bowiem w tym wieku najważniejszy jest sam udział i upowszechnianie od najmłodszych lat kultury fizycznej.

W czwartek (24.05) do rywalizacji przystąpią uczniowie klas III i IV. Początek zawodów przy ul. Złotniczej 12 o godz. 10:00.

Sonda

Jaki sposób robienia zakupów preferujesz?

Oddanych
głosów
407
W Internecie
26%
Stacjonarnie w sklepie
66%
Oglądam/przymierzam w sklepie, a kupuję w Internecie
8%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Co kawa bez cukru robi w Twoim krążeniu każdego dnia?
Rozmowy Jelonki
Po co właściwie zmieniamy czas? Lepszy zimowy czy letni?
 
112
Zderzenie ciężarówki z osobówką. Zginęły 3 osoby!
 
Aktualności
Cieplice zapraszają na Jarmark Safanduły
 
Aktualności
Nasza Kornelia podbija telewizyjne show
 
Aktualności
Parowóz zachwycił Jelenią Górę
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group