Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 1983
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wyniki meczów ligi od czwartej do B–klasy

Wiadomości: Wyniki
Niedziela, 5 października 2008, 20:47
Aktualizacja: Wtorek, 7 października 2008, 0:24
Autor: Mateusz Banaszak

IV Liga - IX kolejka

Prochowiczanka Prochowice – Karkonosze Jelenia Góra 4:2
Victoria Świebodzice – Polonia Trzebnica 0:0
Chojnowianka Chojnów – Kuźnia Jawor 1:0
Bobrzanie Bolesławiec – Ślęza Wrocław 3:2
GKS Kobierzyce – Olimpia Kamienna Góra 2:1
Górnik Wałbrzych –1985 Szczawno Zdrój 1:0
Górnik Złotoryja – Puma Pietrzykowice 1:0
Miedź II Legnica – Lechia Dzierżoniów

Liga okręgowa - X kolejka

Sobota:
Nysa Zgorzelec – Czarni Lwówek Śląski 3:1
Lotnik Jeżów Sudecki – Włókniarz Mirsk 0:1
Olimpia Kowary – Bobrzanie Bolesławiec 4:1

Niedziela:
Sparta Zebrzydowa – Gryf Gryfów Śląski 0:0
Cosmos Radzimów – Łużyce Lubań 0:0
Orzeł Lubawka – Granica Bogatynia 2:2
GKS Raciborowice – Chrobry Nowogrodziec 1:3
Piast Zawidów – Twardy Świętoszów 2:3

A klasa - VIII kolejka

Piast Bolków – KS Łomnica 5:2
Victoria Czadrów – Piast Dziwiszów 1:5
Orzeł Wojcieszów – Rudawy Janowice Wielkie 6:1
Gambit Chełmsko – Pogoń Świerzawa 1:1
Pub Gol Jelania Góra – Chojnik Jelenia Góra 2:1
Woskar Szklarska Poręba – Lesk Sędzisław 5:0
Mitex Podgórzyn – Orzeł Mysłakowice 2:1

B klasa - VIII Kolejka

Grupa I:

Halniak Miłków – Olimpia Krzeszów 5:3
Orzeł II Wojcieszów – Uran Okrzeszyn 7:1
Dragon Miszkowice – Orły Lipienica 0:4
Bóbr Opawa – Kwarc Pisarzowice 5:2
Nysa Wolbromek – LZS Lipa 2:6
Pauzowali: Bóbr Marciszów i Czarni Przedwojów

Grupa II:

Pogoń Wleń – Juvenia Rybnica 4:3
GLKS Czernica – Lechia Piechowice 0:1
LZS Kostrzyca – KS Maciejowa 3:3
Hottur Borowice – Bobry Wojanów 3:9
Potok Karpniki – UKS 06 Sosnówka 1:1
Woskar Wojcieszyce – Przyjaciele Gola 4:1
KKS Jelenia Góra – Sokół Sokołowiec 0:1

Grupa III:

Zryw Ubocze - Bazalt Wojciechów 4:0
LZS Radogoszcz - Fatma Pobiedna 5:1
LZS Henryków - LZS Kościelnik 0:0
KS Pasiecznik - LZS Zaręba nie odbył się
Kwisa Mroczkowice - Sudety Giebułtów 1:2
Promień Grudza - LKS Świecie 0:10

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group