Wtorek, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 7317
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

klasa A i B: Wyniki i tabele niższych lig piłkarskich

Poniedziałek, 24 października 2011, 20:28
Aktualizacja: 20:29
Autor: Przemo
klasa A i B: Wyniki i tabele niższych lig piłkarskich
Fot. archiwum
Za nami kolejne ligowe emocje w piłkarskich klasach A i B. Poniżej przedstawiamy komplet wyników i aktualne tabele.

Wyniki i tabele niższych lig piłkarskich:

A-Klasa:

Grupa I:
Orzeł Mysłakowice - Piast Bolków 2:4
Chojnik Jelenia Góra - Endico Mitex Podgórzyn 2:3
Pogoń Świerzawa - Pub Gol Jelenia Góra 1:0
Woskar Szklarska Poręba - KS 1946 Chełmsko Śląskie 1:2
Czarni Strzyżowiec - Halniak Miłków 3:1
Orzeł Lubawka - Nysa Wolbromek 9:2
KS Łomnica - Victoria Czadrów 0:2

Tabela:
1. Endico Mitex Podgórzyn 11 27 45:11
2. Pogoń Świerzawa 11 26 32:13
3. Pub Gol Jelenia Góra 11 21 26:22
4. Orzeł Lubawka 11 20 30:19
5. KS 1946 Chełmsko Śląskie 11 19 25:16
6. Woskar Szklarska Poręba 11 16 18:10
7. Chojnik Jelenia Góra 11 15 33:32
8. Victoria Czadrów 11 14 22:28
9. Czarni Strzyżowiec 11 14 17:30
10. Piast Bolków 11 12 23:25
11. Orzeł Mysłakowice 11 10 13:25
12. KS Łomnica 11 10 16:33
13. Nysa Wolbromek 11 9 21:38
14. Halniak Miłków 11 9 12:33

Grupa II:
Chmielanka Chmieleń - Skalnik Rębiszów 2:0
Kwisa Świeradów Zdrój - Błękitni Studniska Dolne 4:0
Jaśnica Opolno Zdrój - Sudety Giebułtów 4:2
Włókniarz Leśna - Stella Lubomierz 2:1
Bazalt Sulików - Orzeł Platerówka 2:0
LZS Radostów - Cosmos Radzimów 0:3
Pogoń Markocice - Gryf Gryfów Śląski 5:3

Tabela:
1. Gryf Gryfów Śl. 11 23 30:16
2. Kwisa Świeradów Zdrój 10 23 35:11
3. Bazalt Sulików 11 23 34:18
4. Włókniarz Leśna 11 19 20:15
5. Pogoń Markocice 11 17 25:24
6. Skalnik Rębiszów 11 16 23:22
7. Cosmos Radzimów 11 15 26:17
8. Chmielanka Chmieleń 10 15 21:18
9. Stella Lubomierz 11 14 26:24
10. Radostów 11 14 31:38
11. Sudety Giebułtów 11 12 25:38
12. Błękitni Studniska Dln. 11 12 16:34
13. Orzeł Platerówka 11 10 26:34
14. Jaśnica Opolno Zdrój 11 4 12:42

Grupa III:
Iskra Łagów - LZS Radogoszcz 3-1
Jawa Otok - LKS Ocice 5-0
Sparta Zebrzydowa - KS Łąka 4-0
GKS Iwiny - Przyszłość Dłużyna 5-5
GKS Tomaszów Bolesławiecki - Apis Jędrzychowice 2-3
LZS Łaziska - Cosmos Milików 1-1
Hutnik Pieńsk - Górnik Węgliniec 2-1

Tabela:
1. Jawa Otok 11 30 34:10
2. Apis Jędrzychowice 11 25 38:19
3. Sparta Zebrzydowa 11 23 43:14
4. Iskra Łagów 11 22 38:26
5. LKS Ocice 11 19 28:28
6. Hutnik Pieńsk 11 18 14:20
7. LZS Radogoszcz 11 16 26:37
8. KS Łąka 11 15 33:40
9. Tomaszów Bol. 11 14 29:25
10. GKS Iwiny 11 11 24:30
11. Cosmos Milików 11 10 18:25
12. Górnik Węgliniec 11 10 38:41
13. LZS Łaziska 11 6 19:34
14. Przyszłość Dłużyna 11 3 23:47

B-Klasa:

Grupa I:
Lesk Sędzisław - Amfibolit Leszczyniec 3:1
Orły Lipienica - Gnejs Ogorzelec 1:5
Uran Okrzeszyn - Bóbr Opawa 4:5
Auxilia Janiszów - Dragon Miszkowice 2:1
Bóbr Marciszów - Spójnia Sady 5:0
Dolomit Pisarzowice - Czarni Przedwojów 2:1

Tabela:
1. Dolomit Pisarzowice 9 25 53:8
2. Lesk Sędzisław 9 25 43:10
3. Dragon Miszkowice 9 18 25:15
4. Bóbr Marciszów 9 17 19:9
5. Czarni Przedwojów 9 16 35:14
6. Orły Lipienica 9 15 24:19
7. Auxilia Janiszów 9 12 15:33
8. Bóbr Opawa 9 9 21:46
9. Amfibolit Leszczyniec 9 7 20:24
10. Spójnia Sady 9 5 14:36
11. Uran Okrzeszyn 9 4 11:45
12. Gnejs Ogorzelec 9 4 10:32

Grupa II:
Lotnik DRX II Jeżów Sudecki - LZS Kostrzyca 0:0
Sokół Sokołowiec - Pub Gol II Jelenia Góra 0:9
Bobry Wojanów - Potok Karpniki 3:1
Pogoń Wleń - Rudawy Janowice Wielkie 3:4
Juvenia Rybnica - GLKS Czernica 3:4
Sandra Gol Jelenia Góra - KS Maciejowa 1:2
Lechia Piechowice - Hottur Borowice 3:2

Tabela:
1. Lechia Piechowice 11 25 48:24
2. Pogoń Wleń 11 25 35:19
3. KS Maciejowa 11 22 34:19
4. Juvenia Rybnica 11 22 37:27
5. Rudawy Janowice 11 21 42:24
6. Bobry Wojanów 10 18 30:21
7. Potok Karpniki 11 17 35:23
8. Lotnik DRX II Jeżów Sudecki 11 14 31:33
9. GLKS Czernica 11 12 24:29
10. Pub Gol II Jelenia Góra 11 11 29:45
11. Hottur Borowice 11 10 30:35
12. LZS Kostrzyca 11 10 21:30
13. Sandra Gol Jelenia Góra 10 7 18:35
14. Sokół Sokołowiec 11 3 11:61

Grupa III:
KS Pasiecznik - Fatma Pobiedna 1:7
Kwisa Mroczkowice - LZS Kościelnik 2:4
Granica Miłoszów - LZS Pisarzowice 2:2
Olsza II Olszyna - LKS Świecie 1:0
Rolnik Rząsiny - Bazalt Wojciechów 4:0
Pauzował: LZS Henryków.

Tabela:
1. LZS Kościelnik 8 24 48:8
2. Granica Miłoszów 8 22 48:9
3. Fatma Pobiedna 8 18 29:15
4. Kwisa Mroczkowice 9 16 21:18
5. KS Pasiecznik 9 15 28:29
6. LZS Pisarzowice 8 9 17:16
7. Rolnik Rząsiny 8 8 16:31
8. Olsza II Olszyna 8 5 13:30
9. Henryków 8 5 8:25
10. LKS Świecie 8 4 9:26
11. Bazalt Wojciechów 8 3 10:40

Grupa IV:
LZS Brzeźnik - Rybak Parowa 6:0
Granit Gierałtów - LZS Sobota 6:1
Orliki Węgliniec - Roan Tomisław 5:2
TS Parzyce - Kwisa Kierżno 5:2
LZS Kotliska - Chrobry Nowogrodziec 0:5
Pauzował: LZS Niwnice

Tabela:
1. LZS Brzeźnik 9 27 39:3
2. Orliki Węgliniec 8 19 31:9
3. Chrobry Nowogrodziec 9 18 36:10
4. Granit Gierałtów 8 15 31:18
5. TS Parzyce 8 13 22:17
6. Roan Tomisław 8 12 23:24
7. LZS Sobota 8 9 11:40
8. Rybak Parowa 8 9 21:24
9. LZS Kotliska 8 6 15:34
10. LZS Niwnice 8 4 11:35
11. Kwisa Kierżno 8 1 6:32

Grupa V:
GKS Gromadka - Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 3:1
LKS Dobra - LZS Nowa 0:1
Znicz Kruszyn - Majdan Bolesławice 1:4
Kolonia Bolesławiec - KS Trzebień 2:0
LKS Kraśnik Dolny - KS Stare Jaroszowice 2:4
Zbylut Zbylutów - LKS Mierzwin 2:5

Tabela:
1. Znicz Kruszyn 9 24 49:17
2. LZS Nowa 9 21 34:9
3. LKS Dobra 9 21 39:16
4. GKS Gromadka 9 19 26:9
5. KS Stare Jaroszowice 9 18 30:17
6. Majdan Bolesławice 9 17 29:12
7. Kolonia Bolesławiec 9 15 19:18
8. LKS Mierzwin 9 11 18:21
9. Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 9 5 16:43
10. LKS Kraśnik Dolny 9 4 15:33
11. KS Trzebień 9 2 7:51
12. Zbylut Zbylutów 9 0 7:43

Grupa VI:
LZS Radomierzyce - WKS Działoszyn/Krzewina 8:1
LZS Zaręba - Sudety Sieniawka 3:3
Orzeł Kostrzyna - LZS Ręczyn 2:4
LZS Porajów-Kopaczów - WKS Żarki Średnie 2:2
Piast Czerwona Woda - Nysa II Zgorzelec 1:4

Tabela:
1. Nysa II Zgorzelec 8 18 33:16
2. LZS Porajów-Kopaczów 8 17 26:15
3. Orzeł Kostrzyna 8 16 34:17
4. WKS Żarki Średnie 8 14 22:18
5. Sudety Sieniawka 8 11 27:18
6. LZS Zaręba 8 11 23:20
7. LZS Ręczyn 8 11 18:26
8. LZS Radomierzyce 8 7 23:26
9. Piast Czerwona Woda 8 6 13:31
10. WKS Działoszyn/Krzewina 8 3 8:40

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group