Niedziela, 20 września
Imieniny: Eustachego, Filipiny
Czytających: 4965
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wyniki Czasówki Sudeckiej

Wiadomości: Podgórzyn-Przesieka
Niedziela, 2 maja 2010, 22:09
Aktualizacja: 22:16
Autor: arec
Fot. Andrzej Kwietnicki
Dziś na trasie z Podgórzyna do Przesieki w jeździe indywidualnej na czas rywalizowali kolarze. Trasa liczyła 7500 metrów. Zawodnicy startowali w 15 kategoriach.

W elicie najlepszy okazał się Jakub Oborski z LKS Baszta Golczewo. W kategorii masters I wygrał Filip Naskręt z TGU Team, w masters II Artur Barański z Kowar. W Masters III triumfował Bogdan Kurkiewicz z Zielonej Góry, masters IV Zygmunt Pfeifer z Wałbrzycha, a masters V Józef Misiak z Miękini. Najszybszą seniorką była dziś Monika Brzeźna z Felt Ślęża Sobótka.

Wśród juniorów wygrał Adam Bajorek z Ogniwo Boxmet Dzierżoniów, a rywalizację juniorek zwyciężyła Katarzyna Kiejda z tego samego klubu. Rywalizację juniorów młodszych wygrał Krystian Podulka z UKS Budowlanka Legnica, a juniorek młodszych Karolina Cierluk z Lechii Piechowice. Wśród młodzików najlepszy czas uzyskał Kamil Wrona z UKS Jedynka Jawor, a wśród młodziczek Paulina Zamaria z Ogniwo Boxmet Dzierżoniów.

Wśród niezrzeszonych triumfowali Daniel Formela z Gdyni oraz Marianna Sikora z Podgórzyna.

Czasówkę Sudecką zorganizowało Izersko Karkonoskie Towarzystwo Kolarsko Narciarskie. Zawody zapisane są w kalendarzu dolnośląskim i są punktowane do Challangu DZKol oraz kalendarza masters CH I i G I.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~******* 3-05-2010 18:23
Panie Zbigniewie ale te podium to troche nędzne z ławeczek
~Zbigniew Leszek 3-05-2010 20:28
ano tak jest, ale mimo wszystko trzeba pamiętać, że te zawody organizujemy jak na razie bez dotacji tylko i wyłącznie z opłat startowych - sam się jeszcze zastanawiam jak to wszystko ogarniamy - brak podium w tym wypadku jest naprawdę mało dla mnie istotną sprawą - na Grzybku podium to były schody wierzy widokowej - nikomu to nie przeszkadzało. Pozdrawiam i zapraszam do organizowania własnych zawodów z profesjonalnym podium.
~wow 10-05-2010 10:26
Z tego co się dowiedziałem to Formela swoim czasem zmiażdżył konkurencję. To jakiś kosmos!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group