Niedziela, 1 sierpnia
Imieniny: Nadii, Piotra
Czytających: 6446
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Wymiana doświadczeń pracowników socjalnych

Czwartek, 11 grudnia 2008, 20:40
Aktualizacja: 23:01
Autor: Ania
Kierownicy GOPS i MOPS z Dolnego Śląska zebrali się na Regionalnym Forum Kierowników Jednostek Pomocy Społecznej. Spotkanie odbyło się w Hotelu „Chata za Wsią” w Mysłakowicach. Omawiano podczas niego kwestie związane z finansami i archiwizacją dokumentów.

Udział w forum wzięli także zaproszeni goście, którzy przekazali swoją wiedzę kierownikom jednostek pomocy społecznej. Należą do nich Maria Kołtowska, główny inspektor kontroli w Regionalnej Izbie Obrachunkowej we Wrocławiu, Ivo Łaborewicz, kierownik Archiwum Państwowego we Wrocławiu, Cecylia Wołoch, specjalistka w dziedzinie finansów publicznych.

W ramach spotkania te trzy osoby wygłosiły wykłady i wytłumaczyły wszystkie niejasności, jakie zgłosili zebrani pracownicy socjalni. Poruszali głównie tematy związane z gospodarką finansową , dokumentacją i archiwizacją. Spotkanie służyło także wymianie doświadczeń wszystkich pracowników jednostek pomocy społecznej.
Dzisiaj pracownicy socjalni rozmawiali na temat nowych obowiązków i uprawnień kierowników i księgowych w placówkach socjalnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group