Wtorek, 14 lipca
Imieniny: Kamila, Marcelina
Czytających: 6018
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wymiana doświadczeń pracowników socjalnych

Wiadomości: Mysłakowice
Czwartek, 11 grudnia 2008, 20:40
Aktualizacja: 23:01
Autor: Ania
Kierownicy GOPS i MOPS z Dolnego Śląska zebrali się na Regionalnym Forum Kierowników Jednostek Pomocy Społecznej. Spotkanie odbyło się w Hotelu „Chata za Wsią” w Mysłakowicach. Omawiano podczas niego kwestie związane z finansami i archiwizacją dokumentów.

Udział w forum wzięli także zaproszeni goście, którzy przekazali swoją wiedzę kierownikom jednostek pomocy społecznej. Należą do nich Maria Kołtowska, główny inspektor kontroli w Regionalnej Izbie Obrachunkowej we Wrocławiu, Ivo Łaborewicz, kierownik Archiwum Państwowego we Wrocławiu, Cecylia Wołoch, specjalistka w dziedzinie finansów publicznych.

W ramach spotkania te trzy osoby wygłosiły wykłady i wytłumaczyły wszystkie niejasności, jakie zgłosili zebrani pracownicy socjalni. Poruszali głównie tematy związane z gospodarką finansową , dokumentacją i archiwizacją. Spotkanie służyło także wymianie doświadczeń wszystkich pracowników jednostek pomocy społecznej.
Dzisiaj pracownicy socjalni rozmawiali na temat nowych obowiązków i uprawnień kierowników i księgowych w placówkach socjalnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~TeeBezNicka (dawniej Tee) 11-12-2008 21:40
trochę dziwna lokalizacja tego szkolenia, tam przeważnie wesela się odbywają...
~internauta 11-12-2008 23:30
Dobra dobra wszystko ok ale to sa ludzie ktorzy maja pomagac a zgrupowanie maja w jednym z lepszych lokalii na terenie naszego powiatu za te pieniadze ile dzieci mogloby zjesc obiad???
~s. 12-12-2008 8:58
Pewnie chcieli się napić.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group