Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 7991
Zalogowanych: 21
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wybrzmiały Juwenalia 2010

Czwartek, 27 maja 2010, 22:41
Aktualizacja: Wtorek, 24 maja 2011, 16:01
Autor: Gabi
JELENIA GÓRA: Wybrzmiały Juwenalia 2010
Więcej zdjęć, w tym z koncertu BIG CYC – później.
Fot. TEJO
Zaledwie kilka godzin trwały tegoroczne „sceniczne” obchody święta studentów. Po zakończonym bez ekscesów o godz. 21. 59 koncercie zespołu BIG CYC, chętni na dalsze imprezowanie studenci udali się na piwo. Pozostali poszli do domów.

Juwenalia zaczęły się o godz. 16 na scenie na placu Ratuszowym wzbudzając średnie zainteresowanie jeleniogórzan. W tym roku zabrakło londyńskiego wesołego piętrusa, który w latach ubiegłych głośno anonsował święto jeżdżąc po ulicach miasta.

W Rynku nielicznych widzów przyciągnęły skecze kabaretu ADeHaDe będące satyrą na bieżące sprawy naszej codzienności. Nie zabrakło też konkursów, ale tłumów nie było. Po 40-minutowej przerwie technicznej zagrał zespół Flowers, który nieco bardziej rozruszał publiczność. Przyszli nie tylko studenci, lecz także wielu mieszkańców miasta i turystów w różnym wieku. Po kolejnym występie kabareciarzy z ADeHaDe, na scenę wszedł zespół BIG CYC – gwiazda wieczoru.

Koncert zakończył się bez zakłóceń tuż przed godz. 22, czyli porą ciszy nocnej. Po występie policja nie zanotowała żadnych wartych odnotowania zdarzeń. Zainteresowani żacy udali się na wspólne imprezowanie do pubów w centrum Jeleniej Góry: Atrapa, B-52, Kaligrafia, Drukarnia i Street23. Przepustką była okolicznościowa opaska. Jutro po święcie zostanie tylko wspomnienie i perspektywa odrobienia dnia wolnego, który dziś przysługiwał studentom z racji świętowania.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
393
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
39%
Nie najlepiej
11%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group