Wtorek, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 4656
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wybory do Europarlamentu: debiut Ewy Zdzienickiej

Wiadomości: Region
Wtorek, 29 kwietnia 2014, 8:54
Aktualizacja: Środa, 30 kwietnia 2014, 7:51
Autor: Przemysław Kaczałko
Fot. Archiwum
Wśród 90 nazwisk kandydatów do Parlamentu Europejskiego znalazło się miejsce dla ludzi z naszego regionu. Na początek prezentujemy sylwetkę i poglądy Ewy Zdzienickiej – kandydatki Polski Razem Jarosława Gowina (lista nr 6, pozycja 9).

Przemysław Kaczałko: Dlaczego Polska Razem Jarosława Gowina?

Ewa Zdzienicka: Polityka pochłaniała i pochłania dużą część mojego życia. Stałam zawsze po stronie ludzi, którzy bez względu na sytuacje dostrzegali problemy kraju i jego obywateli w bardzo szerokim zakresie. Jarosława Gowina szanuję za poglądy, klasę, kulturę polityczną, wreszcie odwagę. Znam takie chwile, kiedy człowiek zostaje sam i w imieniu wielu musi podjąć decyzję. To sytuacja bardzo niekomfortowa. W drażliwych etycznie obszarach trudno jest znaleźć „złoty środek”. W dziedzinie aksjologii Gowin jest człowiekiem nieugiętym, natomiast w innych obszarach jest bardzo elastyczny, otwarty, słuchający każdego mądrego głosu. I taki powinien być człowiek, który z konsekwencją realizuje założone cele. Ma ogromny potencjał intelektualny - i co nieobojętne w naszej polityce - wizerunkowy. Tacy ludzie również otaczają prezesa Gowina. To kultura w najwyższym wydaniu. Wizerunek medialny PRJG może być wzorem dla wszystkich innych partii. Tu nie miejsca na banały, oczernianie, fanatyzm, czy walkę z innymi na śmierć i życie. Jest program, jest pomysł poparty wielkim doświadczeniem, jest jego konsekwentna realizacja. Partia Gowina to zupełnie inny, świeży powiew, obcy naszej klasie politycznej. Myślę, że znacznie wyprzedza to, co znane w naszej polityce. I jeszcze jedno, szalenie ważne... to partia osób bardzo młodych, kompetentnych, życzliwych, radosnych. W takiej atmosferze naprawdę można dużo więcej.

- Co może Pani wnieść do prac w Parlamencie Europejskim?

- W moim wypadku byłaby to kontynuacja i rozwijanie tego, co robię od przeszło dwudziestu lat w obszarze kultury i oświaty poprzez np. międzynarodową wymianę młodzieży. Gros tej działalności miało miejsce w czasie, kiedy UE nie istniała, a jednym z ogniw tych wymian była właśnie integracja młodych w Europie. Ministerstwo Kultury Niemiec przywiązywało ogromną wagę do tych spotkań, odbyłam wiele rozmów, które owocowały coraz szerszym spektrum zainteresowań. Wspólnie wypracowaliśmy wiele płaszczyzn współpracy. Wiele krajów europejskich z chęcią uczestniczyło w organizowanych przeze mnie konferencjach pedagogicznych, szkoleniach dot. wymian młodzieży, tematyki dotyczącej II wojny światowej, programów nauczania, szkolnictwa zawodowego, itd. Kultura, to obszar bardzo rozległy, bo dotyczy wszystkiego co człowiek wypracował poprzez rozwój społeczny, stąd tematyka prac w PE, która jest w obszarze moich zainteresowań jest rozległa.

- Czy to Pani debiut polityczny?

- Politycznie debiutuję…myślę, że nadszedł czas. Miejsce dla siebie dostrzegam wyłącznie w Polsce Razem Jarosława Gowina.

Na koniec proszę kilka zdań o sobie.

- Chyba lubię tę kobietę za: pomysły, pogodę ducha, sukcesy, czas, konsekwencję, znajomości, przyjaciół, pogardę dla głupoty (nie mylić z niewiedzą), możliwości, upartość i pozytywny egoizm. Poważnie: Wykształcenie artystyczne (balet, dyrygentura), później historia powszechna, kultura, zarządzanie oświatą, ostatnio biznes. Odznaczenia: wiele - łącznie ze Złotym Krzyżem Zasługi, Orderem św. Stanisława i dla mnie najważniejszy Kilkukrotny Stefanek Za Styl przyznawany przez młodzież. Największe dzieło - Europejska Szkoła Zawodów Artystycznych Pałac Bukowiec stworzona od podstaw. Pasje - historia krajów starożytnych, ludzie, nauka.

Eurowybory odbędą się 25. maja 2014 r.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (69) Dodaj komentarz

~mario53 29-04-2014 9:18
Ble , ble , ble a ja chciałbym choć trochę konkretów , jakiś zarys programu .
~koperfilc 29-04-2014 9:24
Następna do koryta unijnego.........
~W.Z 29-04-2014 10:01
Polska Razem Jarosława Gowina to najlepsze co możemy wybrać...Gowin ma potężny kręgosłup mo...lny i na pewno nie pozwoli by Bruksela mówiła nam co mamy robić w wielu dziedzinach życia.Uważam ,że Jarosław Gowin jest mężem sprawiedliwym i zawsze będzię chronił najwyższą wartość jaką jest rodzina.
~: 29-04-2014 10:29
Do W,Z, - to może podasz do publicznej wiadomości, kto konkretnie czyni zamach na "najwyższą wartość jaką jest rodzina"? Czy ten "potężny kręgosłup mo...lny" uchroni rodzinę przed jej całkowitą likwidacją, jak twierdzą obrońcy mo...lności i skostniałych wartości? UE - jest be... ale Jej pieniądze już nie!
~W.Z 29-04-2014 11:00
Tusk,Palikot,Anka Grodzka,Biedroń,Owsiak,Gronkiewicz-Waltz,Kluzik-Rostkowska,Resortowe dzieci i mnóstwo polityków w Brukseli...co do Kaczyńskiego to nie wiem ale on podobno ma kota a komuniści akceptują marsze równości np.Kalisz,Miller,Kwaśniewski.
~Popłuczny 29-04-2014 11:04
Torkwemady na nasze czasy /,Popieram.
~Grześ 29-04-2014 11:15
Litości. Zaczynają się te "świńskie" galopy. Strach pomyśleć co będzie gdy wszyscy ci nawiedzeni pracą dla dobra ogółu - (czytaj robienia kasy dla siebie) będą już w tym parlamencie. Tak pięknie ze aż staszno.! Ale naiwnych nie brakuje więc "głosy" wyborców się znajdą. Ludzie obuźcie się macie oczy i rozum posłużcie się tymi atrybutami.
~jelenigórzan 29-04-2014 11:27
Mam nadzieję.że zostanie wybrana do PE.Nie będzie wtedy miała ani chęci,ani czasu żeby uczyć w Żeromie.Będzie wielkie święto jak ta osoba"pedagog"uwolni od siebie młodzież.Przestaną się śnić po nocach koszmary przed lekcjami z tą heterą,o morzu łez nie wspomnę.Tyle złego zrobiła uczniom,którzy znienawidzili historię.Ma tupet opowiadając te brednie,ile to zrobi dobrego w polityce.Tylko kasa,kasa 50 tysi co miesiąc się liczy.
~michałł 29-04-2014 12:00
powie wszystko bo pensja i profity z bycia poslem/posłanką w PE to jak złota rybka
~analityk 29-04-2014 12:38
Szkoda, że fajni, uczciwi, rzetelni i prawi ludzie, tacy jak ta Pani, decydują się na coś takiego.
~ 29-04-2014 13:46
Aksjologia (z greckiego aksios - wartościowy, cenny, logos - nauka, teoria), ogólna teoria wartości i wartościowania. Bada naturę różnego rodzaju wartości, szczególnie etyczno-mo...lnych i estetycznych. - ich pochodzenie, sposób istnienia, strukturę i hierarchie, zasady stosowania i funkcjonowania, zmienność w czasie i przestrzeni oraz zależność od innych elementów rzeczywistości ludzkiej i pozaludzkiej, zajmuje się też sposobami ich poznawania.
~ 29-04-2014 13:52
http://um.jeleniagora.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=942%3Aspotkanie-prezydenta-miasta-z-nauczycielami-zwizkowcami-w-ramach-konsultacji-spoecznych-dot-owiaty-w-jeleniej&lang=pl Ewa Zdzienicka z ZSzkół Ogólnokształcących nr 1 poddała krytyce władze samorządowe w najszerszym tego słowa znaczeniu, stwierdzając, że oburzające jest, iż w mieście nie ma multikina, bo taką uchwałę podjęła Rada Miejska. Stwierdziła, że kiedy z młodzieżą przeprowadziła sondę wśród mieszkańców na temat Książnicy Karkonoskiej, to 67 % respondentów twierdziło, że Książnica jest instytucją kościelną.
~ 29-04-2014 14:03
Jak znaleźć pracę, czyli warsztaty Akademii Przedsiębiorczości [wideo] Warsztaty pokazały nam, że każdy może znaleźć pracę, jeśli tylko wie, jak jej szukać, jak czytać oferty i jak się zaprezentować potencjalnemu pracodawcy. Wystarczy tylko być otwartym, wykorzystywać nadarzające się okazje i korzystać z możliwości, jakie są wokół nas. Pokazały nam też, że w każdym tkwi potencjał, tylko trzeba w to uwierzyć. I najważniejsze, wierzyć w siebie. Warsztaty poprowadził Robert Oskwarek. ....
~ 29-04-2014 14:10
- Czy to Pani debiut polityczny? - Politycznie debiutuję…myślę, że nadszedł czas. Miejsce dla siebie dostrzegam wyłącznie w Polsce Razem Jarosława Gowina. http://jaroslawkaczynski.info/poparcie/Powstal_Jeleniogorski_Spoleczny_Komitet_Poparcia_Jaroslawa_Kaczynskiego a tamże : „Polska jest najważniejsza” Deklaracja Jeleniogórskiego Społecznego Komitetu Poparcia Jarosława Kaczyńskiego. Ewa Zdzienicka – nauczyciel, dyrektor Europejskiej Szkoły Zawodów Artystycznych Pałac Bukowiec w Bukowcu. Odznaczona przez Prezydenta RP Złotym Krzyżem Zasługi, Medalem Komisji Edukacji Narodowej, Srebrną Odznaką Sekcji Krajowej Oświaty I Wychowania NSZZ Solidarność
~ 29-04-2014 14:26
Wiadomości, JELENIA GÓRA 7.06.2010.Ruszy nowa szkoła artystyczna. Po wakacjach zainauguruje swoje istnienie nowa placówka na jeleniogórskiej mapie oświaty. Będzie to Europejska Szkoła Zawodów Artystycznych Pałac Bukowiec z siedzibą w Bukowcu. Przygotowania do otwarcia placówki trwały dwa lata. Pomysłodawczynią i twórcą nowej placówki i nowego sposobu nauczania jest Ewa Zdzienicka, długoletnia nauczycielka w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1. Szkołę powołało Stowarzyszenie Królik Wołoski, które zajmuje się renowacją cerkwi połemkowskich, w ścisłej współpracy ze Związkiem Gmin Karkonoskich oraz Fundacją Dolina Pałaców i Ogrodów. W skład ESZA Pałac Bukowiec wchodzą ZSZ, LO, LO uzupełniające i studium policealne. http://www.krs-online.com.pl/krolik-woloski-krs-283624.html
~absolwent 29-04-2014 14:50
na pewno Pani Zdzienicka wygra bo będą na Nią głosować rzesze absolwentów Żeroma. Przecież znają najlepiej swoją Panią "Profesor" i wiedzą że warto oddać głos na takiego kandydata. Kompetentny Pedagog teraz będzie mógł edukować tych niedouczonych eurotechnokratów. Ps. Koledzy i Koleżanki (z pracy) Pani Kandydatki tak łatwo to się Pani Zdzienickiej nie pozbędziecie :)
~ 29-04-2014 14:51
http://www.eszapalac.pl/ ---- "zawody artystyczne" ? --- czy ta "szkoła" w ogóle pojęła działalność ??
~Xxx 29-04-2014 15:26
(...) to partia osób bardzo młodych, kompetentnych, życzliwych, radosnych (...) . To co ta pani robi w tej partii ?? Ani młoda ani życzliwa i kompetentna ( absolwentom Żeroma do dziś się śni ta życzliwość i kompetencja ).
~ 29-04-2014 16:18
http://www.zumi.pl/2980830,Ewa_Zdzienicka_Pol-Vision,Kowary,firma.html
~lala 29-04-2014 16:34
tylko Janusz Korwin Mikke :D:D
~do gościa 29-04-2014 18:32
co ty gościu powyżej piszesz że komitet Jarosława Kaczyńskiego, nie umiesz czytać, czy co, ze z partii Gowina???
~pp. 29-04-2014 20:03
Z tym korytem to jakaś bujda , wystarczy poczytać o dokonaniach Zdzienickiej. A z uczniów nie lubią jej tylko ci , którzy nie lubią historii i mają jej za złe , że każe im się jej uczyć. Zdzienicka nie jest młoda ale nie znam w tym miescie kogoś, kto zrobiłby dla nas więcej.
~pp. 29-04-2014 20:55
Z tym korytem to jakaś bujda , wystarczy poczytać o dokonaniach Zdzienickiej. A z uczniów nie lubią jej tylko ci , którzy nie lubią historii i mają jej za złe , że każe im się jej uczyć. Zdzienicka nie jest młoda ale nie znam w tym miescie kogoś, kto zrobiłby dla nas więcej.
~ 29-04-2014 21:50
Brawo pani Ewo! Właściwy czlowiek na właściwym miejscu :)
~ 29-04-2014 22:02
Brawo pani Ewo! Właściwy czlowiek na właściwym miejscu :)
~Iwo 29-04-2014 22:11
Gowin to PeOwiec więc czyli może mieć tyle wspólnego z mo...lnością co konformiści z byłej PZPR !!! Pamiętamy!!!!
~paula_red 29-04-2014 22:16
Mnie Zdzienicka uczyła muzyki w "Żeromie" (ponad 20 lat temu) i będzie ostatnią osobą,na którą zagłosuję....
~ChymnKaczora 29-04-2014 23:32
Mnie ta kobieta nie uczyła, ale po jej postawie politycznej i bełkocie wiernopoddańczym wobec Gowina wnioskuję, że ... z niej będzie nie parlamentarzysta. Zresztą PARTIA GOWINA NAWET 5 % NIE UZBIERA WIĘC PÓJDĄ Z TORBAMI WSZY SOBIE ISKAĆ.
~FELIKS 30-04-2014 10:18
Na pewno zagłosujemy na Panią...to fenomenalne,że zdecydowała się Pani kandydować.Brawo!
~ale jaja 30-04-2014 11:36
... czy to ta sama najbardziej znienawidzona przez uczniów nauczycielka muzyki i historii ?
~ale jaja 30-04-2014 11:39
Do 14:03 - ten Pan od Akademii Przedsięb. to przecież gość, który sprzedaje ubezpieczenia w mlm-ie i cała ta śmeszna AP jest po to, żeby złapać klientów...
~ale jaja 30-04-2014 11:41
Chyba te komentarze "za" pisze sama zainteresowana, bo nie chce mi się wierzyć, żeby mogło być inaczej.
~absolwentka 30-04-2014 11:46
To trzeba mieć tupet , życzliwość i kompetencja ... ha ha ha Ta kobieta nie posiada tych cech . Jak można było pomyśleć , że byli uczniowie , lub rodzice obecnych będą na nią głosować ABSURD Pani ta nie powinna być ani nauczycielem , ani politykiem.
~& 30-04-2014 16:21
Do ~absolwentka ....święta racja !!! Choć myśle ze ta Pani na polityka się nadaje ,nie lubi się przepracowywac i ma wszystkich gdzieś
~Nnina 30-04-2014 19:19
Ci, co chcą żeby odeszła ze szkoły powinni głosować. Nie da się pogodzić zawodowo tych dwóch spraw. Jest nadzieja... "Uczyła" mnie muzyki a teraz moje dzieci historii ( tragedia).
~le roi 30-04-2014 21:05
Z tego co wiem to Pani profesor Zdzienicka zna dwa języki obce,posiada kilka falultetów,świetnie gra na fortepianie,skrzypcach i ma już znajomości na szczeblach samorządowych w UE. Nie sądzę żeby ktoś z Jeleniej Góry był lepiej przygotowany do pracy w PE od Pani Ewy.
~un leader 30-04-2014 21:37
--- 3 języki, 2 fakultety uniwersyteckie (studiów dziennych magisterskich), dwuletnie podyplomowe studia uniwersyteckie, gra na fortepianie oraz akordeonie, Studium OIrganistowskie, uzupełniajace studia pedagogiczne, dyplom wybitnego pedegoga województwa (-- prywatnie ; bardzo lubianego przez licealistów oraz ich rodziców), certyfikaty z ponad 300 godzin szkoleń o funduszach i organizacjach unijnych, aktywne zaangażowanie w sprawy lokalnej społeczności i .............. kto mnie chce do Brukseli ? -- grzeczna taką ???
~tragikomedia 30-04-2014 22:56
Wszystkie pozytywne komentarze o pani Zdzienickiej wychodzą spod Jej REKI, bo zapewne znaczna większość uważa, że ta pani nie powinna się publicznie ujawniać z nazwiska i imienia. Znienawidzona przez uczniów, krytykowana przez rodziców, baaaaaaaaaaaaardzo niekompetentna Żadnych umiejętności muzycznych. BARDZO NIEPRZYJAZNA DLA uczniów Czas na emeryturę, a nie do europarl. Ma pani niebywały tupet, ja na pani miejscu wstydziłbym się kandydować na tak odpowiedzialne stanowisko Takie mamy rządzenie jak kandydowanie
~Sonata 30-04-2014 23:17
Co z tego, że ma fakultety jak nie widać tego było, ani na muzyce, ani na historii Ludzie nie głosujcie na te panią,, bo to będzie porażka
~le'roiamusse 1-05-2014 12:38
http://www.gazetawroclawska.pl/plebiscyt/karta/269,ewa-zdzienicka,14501,id,t,kid.html Ponad 1000 głosów.
~Nnina 1-05-2014 17:54
"Nieprzyjazna" - delikatnie powiedziane.... już dawno powinna być na emeryturze. Jak myślicie, dlaczego co raz mniej jest chętnych do liceum lub gimnazjum w żeromie? Przez takich nauczycieli jak ta pani, ( oczywiście nie wszyscy !).
~*** 1-05-2014 18:43
http://polskarazem.pl/nasze-wartosci-i-program/
~terror 2-05-2014 1:53
osobiscie wspominam lekcje muzyki z ta pania jako koszmar i terror. to nie byla zabawa i fun tylko rycie zyciorysow kompozytorow i spiew na ocene. pamietam te nerwy w oczekiwaniu na lekcje muzyki
~ 2-05-2014 10:07
do koperfilc , zgadzam się z tobą, ale Bruksela ma zaostrzyć obowiązki europarlamentu , trochę im przykrócą hulaszczy tryb pracy ,
~biedronka7 2-05-2014 10:52
bede startowal w wyscigu o stolek kierownika biedronki glosujcie staruje z okregu cieplickiego
~Mania 2-05-2014 15:18
Bardzo zabawne są niektóre wpisy. Odnoszę wrażenie, ze piszą je osoby, które dobrze znają P. Ewę lub przynajmniej dużo o niej wiedzą. ciekawa jestem, czy , gdyby trzeba było się podpisać na forum pisali by to samo. Moje dziecko również uczyła i była osobą kompetentną i jedyną, nauczycielką w tej szkole, która słuchała młodzieży, gdy ta przychodziła ze swoimi problemami.
~... 3-05-2014 20:17
Zagłosuję w wyborach na Panią Ewę Zdzienicką.Najlepszy nauczyciel w Żeromie.
~Gość 5-05-2014 0:44
Jestem byłym uczniem Pani Ewy Zdzienickiej,mi bardzo pomogła,miło ją wspominam i dziwię się tym negatywnym wpisom. Przykre,że inteligentnych i uczciwych ludzi w tym kraju się opluwa.
~mobilizacja 5-05-2014 13:58
Widzę pełną mobilizację wśród rodziny i znajomych oraz tych, którzy maja jakiś interes żeby pisać komentarze "za". A i sama zainteresowana pewnie występuje pod różnymi nickami. Pani Ewo - krzywd wyrządzonych nigdy nie zapomnimy.
~Leszkowy 5-05-2014 19:28
Nie zapomnimy Pani Ewo świetnych lekcji,będziemy głosować za w wyborach do PE. Najlepsza kandydatura! Ps. Proszę nie przejmować się sfrustrowanymi rodzicami..oni gdzieś sami popełnili błąd w wychowaniu swoich dzieci a teraz mają pretensje i poczucie skrzywdzenia.
~śmiechy 6-05-2014 12:41
No to zobaczymy jaki wynik osiągnie ta " najlepsza kandydaturai".
~uczeń 6-05-2014 19:28
Cokolwiek wredny człowieku napiszesz i tak mój wpis będzie ostatni. ***************************************************** Zachęcam wszystkich do głosowania na Pania profesor Zdzienicką w wyborach do Parlamentu Europejskiego.
~Aurora 6-05-2014 23:00
Oj wy biedne zakompleksione szczury! Ktoś Wam bronił kandydowac, ze sie zaradnej kobiety czepiacie? Tu ewidentnie widac jak faceci boja się kobiet, jeszcze bardziej boją się tych inteligentnych i zaradnych, co gorsze skrajną panikę wywołują u nich kobiety, ktore maja poparcie innych mężczyzn a w dodatku społecznie stoją wyżej od nich. Całe to forum i wszystkie wyupowiedzi krytyczne dowodzą tylko że mam rację. A najwiekszy pieniacz niech uważa bo IP komputerow w ratuszu, niektórzy z nas znają! ZAZDROSĆ I ZAWISĆ DO TEGO MEGAKOMPLEKSY PROSZĘ PANA!!! KOMPLEKS MAŁEGO PTAKA???
~uczeń 7-05-2014 6:02
Zaradna,inteligentna ale co najważniejsze uczciwa! Boją się w ratuszu ponieważ jeśli profesor Zdzienicka wygra,zaprowadzi porządek w ratuszu , skończy się korupcja w mieście i kolesiostwo.
~do aurora 7-05-2014 11:59
Jaka pani profesor? Może kiedyś stała obok profesora...cI CO PISZA ''przeciw'' sa gotowi stanąć twarzą w twarz z panią Zdzienicką.
~śmiechy 7-05-2014 12:14
Bycie nauczycielką muzyki i historii nie świadczy wcale o zaradności czy o intelektualnej wyższości. O kandydowaniu nie wspomnę, bo Pani Zdzienicka ma taka samą szanse co J.Gowin w wyborach parlamentarnych czyli żadną. Pisanie o jej zasługach to typowa "kryptoreklama" tych, którzy liczą na jakieś korzyści z tego tytułu. Stawiam ojro przeciwko orzechom, że jej kandydatura przepadnie z kretesem.
~ktosiak 7-05-2014 13:59
Same skrajne wypowiedzi, osoba kontrowersyjna, znana uczniom, rodzicom i innym pedagogom, musi być wiekowa, bo znają ją i wypowiadają się o niej pokolenia. Krążą legendy o jej sposobach pracy z młodzieżą, o nienawiści do dzieci wykształconych muzycznie, o bzdurnych opowieściach, np. sławnych "organach nilowych". Kto przetrawił Zdzienię, ten wie... tak, taka europoslanka jest na miarę naszego politycznego grajdołka. Zachęcam do głosowania, potem do emigracji z tego kraju!!!
rymcycymcy 7-05-2014 15:29
Bez szans ! :) ...Gowin już poza boiskiem ! :)
~:) 7-05-2014 19:22
http://polskarazem.pl/nasze-wartosci-i-program/ Każdy ma swój rozum.Zachęcam do lektury.
~śmiechy 7-05-2014 20:06
Wyluzuj, kto będzie czytał te ... bez pokrycia
~zabciu 10-05-2014 3:54
W tym roku to my wybieramy propagandy nie wybieramy,kumasz
~dawny uczeń 13-05-2014 13:41
wstrętna, zawistna, złośliwa - okropna nauczycielka, wieeele lat temu mnie uczyła, a wciąż pamiętam, ile złych emocji wzbudzały lekcje u tej pani. To żenada i hipokryzja, że nagle robi z siebie wielkiego przyjaciela młodzieży...
~AnkaSzutek 14-05-2014 18:13
Pani nadal mnie uczy, a na lekcjach przedstawia swój program. Na pierwszym miejscu stawia młodzież. Skoro po popełnieniu wykroczenia odpowiedzialna jest za siebie osoba od 16 lat to czemu głosujemy od 18? Zaciekawiło ją również, że w innych krajach jest mnóstwo projektów edukacyjnych które UE dofinansowuje, jednak my nie potrafimy z nich korzystać. PS To że tutaj w tym artykule nie znajdziecie żadnych planów działań, to nie znaczy że trzeba mówić "ble ble ble" jak małe dziecko. Wystarczy znaleźć wywiad z nią, lub znaleźć ją podczas jednych z jej kampanii. PPS Może Pani Ewa jet surową nauczycielką, ale gdyby nie to, umiałabym tylko treść z podręcznika, pewnie nie całą, bo by mi się nie chciało uczyć. Dzięki temu, że robi tyle kartkówek, uczniowie uczą się na błędach. Pozdrawiam :)
~meg 18-05-2014 19:33
ta osoba uczyła mnie ponad 20 lat temu koszmar zajęcia z nią! Pamiętam jak tłukła mnie po rekach, jak nie umiałam grać na pianinie! Człowiek młody, zalękniony, ambitny - teraz zafundowałabym tej jędzy KOMISJĘ DYSCYPLINARNĄ!!!, Powiadomiłabym Kuratorium, media!
~... 18-05-2014 22:10
Do meg. Nie rób z siebie pośmiewiska.
~niezależna 21-05-2014 12:44
... Pani Ewo na poparcie i "dobrą prasę" trzeba pracować przez większość życia a nie tylko na moment przed wyborami... teraz sama się Pani przekonała ile kontrowersji wzbudza Pani kandydatura... wszystkich pragne uspokoić - Pani Zdzienicka nie ma najmniejszych szans na wybór, podobnie jak polityczny outsider Jarosław Gowin...
~niezależna 26-05-2014 11:16
... a nie mówi..m.?
~depresjaprzezżeroma 23-10-2015 21:03
Pozdrawiam wszystkich, którzy pisali "ćwiarteczkę" lub podanie o ocenę ;<
~żerom 1-10-2016 15:59
Wszyscy zginą tylko zdzienia zostanie

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group