Czwartek, 21 stycznia
Imieniny: Agnieszki, Jarosława
Czytających: 3159
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wybieramy najlepszego sportowca i trenera Jeleniej Góry!

Poniedziałek, 29 listopada 2010, 21:32
Aktualizacja: Niedziela, 6 marca 2011, 20:06
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Wybieramy najlepszego sportowca i trenera Jeleniej Góry!
Fot. archiwum
Już dziś rusza Plebiscyt na Najlepszego Sportowca i Trenera Roku 2010. Plebiscyt organizowany jest przez Miasto Jelenia Góra pod patronatem medialnym portalu Jelonka.com.

Na konkurs można zgłaszać wszystkich sportowców i trenerów dowolnej dyscypliny i rozgrywek, pochodzących z naszego miasta, którzy odnoszą sukcesy na arenie krajowej, bądź międzynarodowej oraz wszystkich sportowców i trenerów reprezentujących stolicę Karkonoszy.

Od dziś do końca stycznia znajdą Państwo w Tygodniku Jelonka specjalne kupony, na których można wytypować swoich faworytów. Kupony można przynieść lub przysłać do redakcji przy ul. Curie-Skłodowskiej 13/2 (I piętro).

Propozycje Państwa można także przesyłać mailem na adres: konkurs@jelonka.com. W temacie należy wpisać: imię i nazwisko kandydata, a po kropce kategorię – TRENER lub SPORTOWIEC. Oto przykład: Jan Kowalski.TRENER.

Na swoich faworytów można głosować również systemem SMS. Wiadomości tekstowe należy wysyłać na numer 7116 o treści : PT.PS: imię i nazwisko sportowca i trenera. Koszt SMS-a to 1zł + VAT.

Przykład:
PT.PS: Anna Kowalska, Jan Kowalski

W odpowiedzi na SMS powinni Państwo otrzymać zwrotnego z informacją – Dziękujemy za oddanie głosu w Plebiscycie Sportowym, Wtedy jest pewność, że wiadomość do nas dotarła.

Nie wolno używać polskich liter, typu: ł, ą, ć, ś, ń.

Uwaga! W jednej wiadomości można oddać głos na Sportowca i na Trenera, np. PT.PS: Anna Kowalska, Jan Kowalski

Spośród nadesłanych wiadomości wybierzemy 20 bohaterów (10 sportowców i 10 trenerów). Na uroczystej gali, która odbędzie się z początkiem lutego 2011 roku pojawi się także po dziesięciu najlepszych lekarzy i polityków. O tym, który z kandydatów wygra swoją kategorię zadecydują przedstawiciele innych dziedzin, z pomocą przybyłych na galę gości oraz redakcji Jelonki.

Wszystkich kibiców i nie tylko zapraszamy do głosowania na swoich faworytów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (91) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group