Niedziela, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 2280
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wtorek z badmintonem

Wtorek, 28 września 2010, 19:31
Aktualizacja: Piątek, 1 października 2010, 10:23
Autor: arec
Jelenia Góra: Wtorek z badmintonem
Fot. Robert Ignaciak
Wtorek w hali przy ul. Złotniczej upłynął pod znakiem badmintona. W zawodach zorganizowanych przez MOS wystartowały zespoły reprezentujące jeleniogórskie podstawówki i szkoły ponadgimnazjalne.

Wśród podstawówek rywalizacja odbywała się pomiędzy trzema szkołami w systemie każdy z każdym. Najlepsza okazała się SP 3, która wygrała obydwa mecze. Zwycięzcy awansowali do finału strefy jeleniogórskiej, który zostanie rozegrany 10 listopada w Pisarzowicach koło Kamiennej Góry. W zespole prowadzonym przez Renatę Puluj zagrali: Oliwia Socha, Joanna Heinke, Piotr Gajda i Szymon Kowalski. Drugie miejsce zajęła SP 13, a trzecie SP 15.

Szkoły ponadgimnazjalne zagrały także systemem każdy z każdym. Bezkonkurencyjna okazała się reprezentacja Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych, która była górą w trzech spotkaniach. Zwycięski zespół prowadzony przez Dariusza Piotrowskiego zagrał w składzie: Alicja Ptasińska, Laura Winter, Bartosz Paszkowski i Dominik Staniszewski.

Kolejne miejsca należały do II LO, ZSE-T i ZSO 1. Do finału strefy, który zostanie rozegrany 4 listopada w Lubaniu awansowały ZSRA i II LO.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group