Niedziela, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 7037
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wszystko dla pań w Jeleniogórskim Centrum Kultury

Wtorek, 11 marca 2014, 8:54
Aktualizacja: Środa, 12 marca 2014, 8:30
Autor: Mea
Jelenia Góra: Wszystko dla pań w Jeleniogórskim Centrum Kultury
Fot. Mea
– Trzeba czerpać z życia pozytywną energię – mówiły uczestniczki warsztatów podczas „Dnia Kobiet Na Bankowej”. Zdrowie, uroda, radość tworzenia, rozwój osobisty – to dziedziny życia, których tajniki zgłębiały w JCK jeleniogórzanki.

- Po raz pierwszy zorganizowaliśmy warsztaty dla pań z okazji ich święta. Chcieliśmy pokazać mieszkankom Jeleniej Góry z jakich zajęć można skorzystać w naszym mieście - mówiła Danuta Syryca z Jeleniogórskiego Centrum Kultury.

Odbyły się konsultacje indywidualne z dietetykiem Weroniką Czyżewską, która opowiadała o analizie składu ciała oraz rozmowy z przedstawicielem banku o dobrym zarządzaniu budżetem domowym.

- Przyszłam z koleżankami, bo chciałyśmy razem i aktywnie spędzić ten nasz dzień. Bardzo podobały mi się warsztaty orientalnego tańca brzucha. Ciekawe były również wykłady o miłości i o ty m, jak pokochać siebie. Fajne były również zajęcia z BodyArtu, gdzie mogłam porozciągać trochę swoje ciało – mówiła Anna z Jeleniej Góry.

Panie przeszły metamorfozę podczas zajęć z wizażu. Uczyły się też sposobów dobierania kosmetyków. - Program imprezy był bardzo atrakcyjny. Ciekawe były spotkania z panią psycholog, która mówiła o miłości do siebie oraz z pasjonatką zdrowego żywienia, która radziła, jak urozmaicić dietę - mówiła Anna Kraszewska z Jeleniej Góry.

W programie było też spotkanie z bioterapeutką, a także zajęcia z samoobrony, czy też refleksologii (masaż stóp – przyp. red.)

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group