Sobota, 31 lipca
Imieniny: Heleny, Ignacego
Czytających: 1978
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Wspierają imprezy i ośrodki promujące powiat

Sobota, 28 stycznia 2012, 8:53
Aktualizacja: 8:54
Autor: SJ
Zarząd Powiatu Jeleniogórskiego na swoim ostatnim posiedzeniu zatwierdził rozstrzygnięcia komisji konkursowych, które podzieliły środki na organizację imprez turystycznych i sportowych.

– Staramy się możliwie skrupulatnie dzielić relatywnie niewielkie pieniądze, by każdy organizator imprezy służącej młodzieży powiatu zyskał naszą pomoc – powiedział Jacek Włodyga, starosta jeleniogórski. – Pieniądze kierujemy głównie na tradycyjne imprezy, które zyskały od lat dobrą renomę wśród uczestników. W tym roku m.in. dla XIII Pieszo-Narciarskiego Zlotu PTSM w Karpaczu, XXXVII Ogólnopolskiego Rajdu Młodzieży Szkolnej, czy XII Międzynarodowego Rajdu Rowerowego Jelenia Góra – Liberec – Bautzen.

Już z samych nazw widać, że każde z tych przedsięwzięć ma długą historię. Wspierane też są nowe przedsięwzięcia i nowe ośrodki, jak choćby budząca dużo dobrych emocji Wieża Rycerska w Siedlęcinie, która otrzymała wsparcie na organizowaną przez siebie „Noc Muzeów”. - Z satysfakcją odnotowujemy, że zespół pracowniczy Wieży Rycerskiej z dużym zaangażowaniem i naprawdę znaczącymi osiągnięciami promuje ten zabytek, tak wiele lat pozostający w zapomnieniu – podkreślił Jacek Włodyga.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group