Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 5268
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wspaniała gala taneczna w JCK

Niedziela, 12 czerwca 2016, 8:55
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 czerwca 2016, 6:30
Autor: Org
Jelenia Góra: Wspaniała gala taneczna w JCK
Fot. MT
W Jeleniogórskim Centrum Kultury odbyła się wczoraj (11.06) już VI Gala Taneczna, organizowana przez No Name Dance Studio. Na scenie pojawiło się 180 tancerzy w różnym wieku, najmłodsi mieli 4 lata. I to właśnie oni po raz pierwszy w tym roku byli uczestnikami I Mistrzostw Polski Przedszkolaków w Kluczborku.

Jak zawsze, emocje były ogromne, ponieważ każde dziecko na scenie daje z siebie wszystko. Po raz pierwszy grupy zaawansowane zaprezentowały się w stylu afro. Rodzice, którzy po raz pierwszy mieli okazję uczestniczyć w tanecznej imprezie byli zdumieni i bardzo zaskoczeni umiejętnościami wykonawców. Podczas 2,5 godzinnej gali, na scenie pojawiły się 23 choreografie z różnych stylów: hip hop, taniec współczesny, jazz, afro, zumba.

- Tyle energii i emocji pojawiło się dziś na scenie. Zawsze przeżywam każdy występ dzieci. Nasze gale są wyjątkowe, ponieważ w ciągu 2,5 godziny możemy podziwiać wszystkich naszych tancerzy – mówi właścicielka szkoły Marcelina Leśniak. - Ogromną pracę wykonała również Joanna Karnia, która prowadzi zajęcia z grupami początkującymi. Jest dla mnie wielkim wsparciem i wspaniałą osobą, pełną ambicji i pasji – podkreślała.

- Tancerki Kingi Kruszewskiej zaprezentowały dziś przepiękny jazz, który poruszył wszystkie serca, a dziewczynki mają dopiero 9 lat. Po rocznej przerwie wróciła do nas również Katarzyna Duzinkiewicz, która ułożyła wspaniałą choreografię tańca współczesnego. Jestem bardzo szczęśliwa, że mam przy sobie ludzi pełnych pasji i chęci tworzenia – dodaje Marcelina Leśniak.

Jak zawsze, w trakcie imprezy rozlosowano nagrody zasponsorowane przez: sieć sklepów Reporter Young, Sylwię Olszewską "Dark Estrella", Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej "Atelier" Aleksandra Łozińska, Akademię Tenisa Zimnego „FUN&PLAY” Paweł Skoczek, Annę Mangold Photography.

- Podziękowania należą się również Mirosławowi Cechowi za przygotowanie pięknych koszulek, Pawłowi Silko za relacje video, Sebastianowi Mazurowi za relację fotograficzną, Piotrowi Lichtarskiemu "Pery" za poprowadzenie naszej imprezy, a przede wszystkim dyrekcji Jeleniogórskiego Centrum Kultury za wsparcie naszej inicjatywy i udostępnienie sali widowiskowej – wyliczała właścicielka szkoły tańca.

- Przed nami wakacje, czyli półkolonia tenisowo-taneczna i obóz wyjazdowy. Od września zapraszamy wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem – dodała.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group