Piątek, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 3675
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wspaniała gala taneczna w JCK

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 12 czerwca 2016, 8:55
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 czerwca 2016, 6:30
Autor: Org
Fot. MT
W Jeleniogórskim Centrum Kultury odbyła się wczoraj (11.06) już VI Gala Taneczna, organizowana przez No Name Dance Studio. Na scenie pojawiło się 180 tancerzy w różnym wieku, najmłodsi mieli 4 lata. I to właśnie oni po raz pierwszy w tym roku byli uczestnikami I Mistrzostw Polski Przedszkolaków w Kluczborku.

Jak zawsze, emocje były ogromne, ponieważ każde dziecko na scenie daje z siebie wszystko. Po raz pierwszy grupy zaawansowane zaprezentowały się w stylu afro. Rodzice, którzy po raz pierwszy mieli okazję uczestniczyć w tanecznej imprezie byli zdumieni i bardzo zaskoczeni umiejętnościami wykonawców. Podczas 2,5 godzinnej gali, na scenie pojawiły się 23 choreografie z różnych stylów: hip hop, taniec współczesny, jazz, afro, zumba.

- Tyle energii i emocji pojawiło się dziś na scenie. Zawsze przeżywam każdy występ dzieci. Nasze gale są wyjątkowe, ponieważ w ciągu 2,5 godziny możemy podziwiać wszystkich naszych tancerzy – mówi właścicielka szkoły Marcelina Leśniak. - Ogromną pracę wykonała również Joanna Karnia, która prowadzi zajęcia z grupami początkującymi. Jest dla mnie wielkim wsparciem i wspaniałą osobą, pełną ambicji i pasji – podkreślała.

- Tancerki Kingi Kruszewskiej zaprezentowały dziś przepiękny jazz, który poruszył wszystkie serca, a dziewczynki mają dopiero 9 lat. Po rocznej przerwie wróciła do nas również Katarzyna Duzinkiewicz, która ułożyła wspaniałą choreografię tańca współczesnego. Jestem bardzo szczęśliwa, że mam przy sobie ludzi pełnych pasji i chęci tworzenia – dodaje Marcelina Leśniak.

Jak zawsze, w trakcie imprezy rozlosowano nagrody zasponsorowane przez: sieć sklepów Reporter Young, Sylwię Olszewską "Dark Estrella", Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej "Atelier" Aleksandra Łozińska, Akademię Tenisa Zimnego „FUN&PLAY” Paweł Skoczek, Annę Mangold Photography.

- Podziękowania należą się również Mirosławowi Cechowi za przygotowanie pięknych koszulek, Pawłowi Silko za relacje video, Sebastianowi Mazurowi za relację fotograficzną, Piotrowi Lichtarskiemu "Pery" za poprowadzenie naszej imprezy, a przede wszystkim dyrekcji Jeleniogórskiego Centrum Kultury za wsparcie naszej inicjatywy i udostępnienie sali widowiskowej – wyliczała właścicielka szkoły tańca.

- Przed nami wakacje, czyli półkolonia tenisowo-taneczna i obóz wyjazdowy. Od września zapraszamy wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem – dodała.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~ 12-06-2016 12:54
oświetlenie w kwadracie jedna wielka porażka
~$ 12-06-2016 15:28
do wyżej, oświetlenie? , czy raczej brak oświetlenia?, żeby nie było widać, jak ktoś dosypie ci czegoś do piwa i żeby nie było widać zawartości piwa w piwie ! proste? nie chodź tam więcej...
~Marcela 12-06-2016 22:39
Moi drodzy to była impreza dla dzieci...czyli bezalkoholowa ;) Pozdrawiam
~KamilP 13-06-2016 12:06
To w kwadracie czy w sali JCK ??? Ja byłem na sali i było MEGA COOL - super impreza więcej takich. Pozdr. Tancerki
~kamil 7 13-06-2016 12:31
byłem z cała rodzina ,pierwszy raz, i jestem w szoku super impreza super przygotowana , swiatło i dzwiek mega, super.
~gluś 14-06-2016 21:31
fantastyczna impreza, dzieciaku cudowne i tyle pozytywnej energii, gratulacje dla wszystkich :)
~minek 22-06-2016 17:11
Nie polecam tej szkoły z Wincentego Pola, tańczyłam tam i wydawało mi się , że tańczę fajnie ale jak wystąpiłam kiedyś na turnieju to wszyscy tańczyli od nas lepiej dużo lepiej bez porównania lepiej.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group