Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 5339
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wrócili z medalami mistrzostw Polski

Wiadomości: Zielonka
Poniedziałek, 9 czerwca 2014, 23:53
Aktualizacja: 0:12
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W dniach 7–8 czerwca w Zielonce pod Warszawą odbyły się 35. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w badmintonie. Przez dwa dni rozegrano 325 spotkań w różnych kategoriach wiekowych.

Mistrzostwa, w których wystąpili Justyna Słomka oraz trenerzy jeleniogórskiego KS Chojnik: Sławomir Kowalski, Adam Słomka i Adam Cimosz okazały się bardzo udane. Kolejny, bo już trzeci rok z rzędu nasi zawodnicy wracają z medalami mistrzostw Polski. Dwa tytuły wicemistrzów Polski, a w szczególności dwa złota i tytuły mistrza Polski radują.

Wicemistrzostwo Polski w grze pojedynczej kobiet kategorii +35 zdobyła Justyna Słomka, która razem z bratem Adamem Słomką zdobyli również wicemistrzostwo Polski w grze mieszanej tej samej kategorii wiekowej.

Złote medale zawisły na szyjach Adamów Cimosza i Słomki w grze podwójnej kategorii +40, którzy w zeszłym roku również cieszyli się ze złota, ale w kategorii +35.

Do złota w grze podwójnej kolejne złoto i tytuł mistrza Polski dorzucił Adam Cimosz, który nie dał szans rywalom w grze pojedynczej jednocześnie powtarzając sukces sprzed dwóch lat, kiedy to triumfował w kategorii +35.

- Cieszymy się bardzo, że możemy po raz kolejny przywieść medale z turnieju rangi mistrzowskiej. Jest to dla nas kolejny zastrzyk no i przecież musimy dorównywać naszym podopiecznym, którzy przewieźli w tym roku również medale mistrzostw Polski - dodali Adam Cimosz i Adam Słomka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~kk 11-06-2014 5:55
brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group