Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 7242
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wpadka z 200 porcjami amfetaminy

Sobota, 19 lipca 2008, 13:27
Aktualizacja: 13:27
Autor: TEJO
Wakacje to czas wzmożonej aktywności producentów i dealerów narkotykowych. Policjanci jednak nie próżnują i wyłapują groźny element.

Jeleniogórscy kryminalni na podstawie uzyskanych informacji operacyjnych zatrzymali 20-letniego mieszkańca stolicy Karkonoszy, który posiadał przy sobie narkotyki w postaci 200 działek amfetaminy oraz kilku porcji marihuany – poinformował kom. Bogumił Kotowski z KMP w Jeleniej Górze.

Podczas zatrzymania mężczyzna był zaskoczony, próbował jeszcze pozbyć się i odrzucić woreczek z narkotykami, ale policjanci okazali się szybsi. Sprawca był wcześniej kilkakrotnie notowany i karany za przestępstwa przeciwko mieniu – kradzieże i przywłaszczenia, nie był natomiast jeszcze karany z przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

W związku z podejrzeniem sprzedaży narkotyków osobom trzecim policjanci prowadzą dalsze czynności zmierzające do ustalenia ewentualnych odbiorców środków odurzających. Za posiadanie narkotyków grozi mężczyźnie kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group