Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 10 marca
Imieniny: Aleksandra, Cypriana
Czytających: 15635
Zalogowanych: 77
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Wpadka po donosie

Poniedziałek, 9 lipca 2007, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 9 lipca 2007, 17:08
Autor: TEJO
Dolny Śląsk: Wpadka po donosie
Fot. ŁOSG
Po anonimowej informacji ujawnili kontrabandę papierosów.

48 tysięcy złotych warte są papierosy bez polskich znaków akcyzy ujawnione po tym, jak straż graniczna odebrała anonimowe doniesienie o miejscu składowania „towaru”. Osiem tysięcy paczek papierosów (161 tysięcy sztuk) pogranicznicy znaleźli w miejscowości Radogoszcz.

To kolejny w tym miesiącu przykład na skuteczność i prawdziwość informacji przekazywanych funkcjonariuszom Łużyckiego Oddziału Straży Granicznej za pomocą telefonu zaufania.

Z kolei w Lubawce pogranicznicy podczas wspólnej kontroli z Czechami złapali 30-letniego mieszkańca Poznania na próbie wwiezienia do Polski 20 butelek „lewego” spirytusu. – Sprawę przejęła czeska policja – poinformowała kpt. Joanna Woźniak, rzeczniczka prasowa ŁOSG.

Funkcjonariusze SG w Zgorzelcu zatrzymali Ukraińca i Mołdawianina, którzy zamierzali wjechać do Polski z podrobionymi paszportami. Cudzoziemcom grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Utrata "prawka" za prędkość także poza terenem zabudowanym?

Oddanych
głosów
489
Bardzo dobry pomysł
64%
Jestem przeciwny/a
29%
Nie mam zdania
7%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Czy można to jeszcze zatrzymać? Cyfrowa matnia nas pożera.
 
Rozmowy Jelonki
Mocna rozmowa o młodych ludziach w Jeleniej Górze
 
Kilometry
Pod prąd w centrum Jeleniej Góry
 
Inwestycje
Budują, budują i wybudować nie mogą
 
Aktualności
Planszówki w Mysłakowicach
 
112
Kolizja radiowozu z Mercedesem
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group