Środa, 1 lutego
Imieniny: Ignacego, Seweryna
Czytających: 6861
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA/ KRAJ: WOŚP „zagra” dla powodzian

Czwartek, 17 czerwca 2010, 12:34
Aktualizacja: 12:35
Autor: RMWM
Czwartego lipca w całej Polsce odbędzie się jednodniowa zbiórka pieniędzy, której celem będzie zakup sprzętu pomagającego w likwidowaniu skutków powodzi. Akcję organizuje Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a działania jeleniogórskiego sztabu koordynować będą wolontariusze Rady Młodych Stowarzyszenia "Wspólne Miasto".

- Od 14 czerwca wyznaczone zostały specjalne dyżury, podczas których udzielane są bliższe informacje nt. Akcji „Stop Powodziom” oraz zapisywani są chętni do udziału w zbiórce - mówi szef sztabu Kamil Polikowski. Forma zbierania pieniędzy będzie podobna do tej, którą znamy ze styczniowych finałów Orkiestry, na ulicach Jeleniej Góry nie zabraknie zatem młodych ludzi z puszkami kwestorskimi, oprócz tego przewidziano wystawienie skarbon stacjonarnych w niektórych punktach w mieście.

- Z ostatnich informacji przesłanych przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wynika, że termin zatwierdzenia i wysłania ostatecznej listy wolontariuszy upływa 20 czerwca. Zostało więc niewiele czasu zarówno na przygotowanie dnia finału, jak i zgromadzenie odpowiedniej liczby wolontariuszy – informuje Paweł Gluza.

Dlatego gorąco apelujemy do osób chętnych do zbierania pieniędzy podczas finału w dniu 4 lipca i do pomocy przy organizacji sztabu o to, aby włączyły się do akcji. Wszyscy wiemy, jak wiele szkód w naszym kraju wyrządziła powódź, wszyscy wiemy, że powrót do normalności zajmie jeszcze dużo czasu, dlatego jesteśmy pewni, że nasz apel nie pozostanie bez odzewu i 4 lipca zbierzemy pieniądze, tak bardzo teraz potrzebne powodzianom.
Chętni wolontariusze mogą dokonać zapisu w siedzibie sztabu:

Biuro Stowarzyszenia "Wspólne Miasto"
ul. Konopnickiej 1 (II p.)

Godziny pracy sztabu:
poniedziałek - piątek: 15:00 - 18:00
sobota: 12:00 - 15:00

Kontakt:
e-mail: rada.mlodych@interia.pl
tel: 75-641-77-86 lub 664-598-882

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1030
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group