Czwartek, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 2768
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Worek medali w Czarnym Borze

Wiadomości: Czarny Bór
Czwartek, 1 października 2015, 15:44
Aktualizacja: 15:45
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W ostatni piątek i sobotę na stadionie w Czarnym Borze toczyła się rywalizacja o medale Wojewódzkich Mistrzostw Młodzików oraz dodatkowo w ramach XVII Pucharu Melafiru. Najlepsza z naszych młodziczek Marcelina Badacz, uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra) wygrała zarówno bieg indywidualny, jak i sprint.

W piątek druga była Milena Wojnar, trzecia Klaudia Wójcik, czwarta Sandra Krawczyk, a piąta Maja Miś
(wszystkie SMS Szklarska Poręba, MKS Karkonosze Jelenia Góra). W piątkowym biegu indywidualnym wśród młodzików najlepsi z naszego klubu byli czwarty Dominik Michalski, piąty Dawid Woźniak i szósty Łukasz Jedziniak.

W sobotę w młodziczkach wygrała Marcelina Badacz, czwarta była Milena Wojnar, a piąta Maja Miś. W młodzikach drugie miejsce zajął Dawid Woźniak, a na szóstej lokacie uplasował się Kacper Bergański.

W sobotę do rywalizacji w sprincie włączyły się również starsze kategorie wiekowe. Komplet medali w rywalizacji juniorek młodszych zgarnęły uczennice SMS-u Szklarska Poręba / MKS-u Karkonosze. Różnice na mecie były niewielkie - Patrycja Rutecka wygrała o pięć sekund z Natalia Taterką i o dwanaście sekund z Klaudią Szpak. Finałem zawodów były rozgrywane w sobotnie popołudnie
super-sprinty (kategoria open) w ramach Pucharu Melafiru. Wielu zawodników zdecydowało się na drugi start tego samego dnia. Drugie
miejsce zajęła Marcelina Badacz, a trzecie Natalia Taterka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~kibic 2-10-2015 14:14
Brawo Marcela oraz brawa dla trenera zanosi się dobry sezon. Powodzenia
~kibic7 2-10-2015 14:52
Wszystko ładnie, ale w jakiej konkurencji? Biathlon letni???

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group