Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 8573
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Duszniki-Zdrój: Worek medali podczas Pucharu Polski

Czwartek, 18 czerwca 2015, 0:06
Aktualizacja: 0:11
Autor: MDvR
Duszniki-Zdrój: Worek medali podczas Pucharu Polski
Fot. użyczone
Wspaniale spisali się uczniowie i absolwenci SMS–u Szklarska Poręba podczas minionego weekendu (13–14 czerwca) na zawodach Pucharu Polski w biathlonie letnim na Jamrozowej Polanie w Dusznikach–Zdroju. Zawodnicy rywalizowali pierwszego dnia w biegu sprinterskim, a drugiego dnia odbył się bieg indywidualny.

Andrzej Witek wywalczył pierwszego dnia w biegu sprinterskim pierwsze miejsce i nazajutrz był również najlepszy w biegu indywidualnym w kategorii seniorów. Marcelina Badacz także sięgnęła po dwa złota - w biegu sprinterskim, a także w biegu indywidualnym w kategorii młodziczek. Podobnie wypadła Natalia Gruchała zdobywając pierwsze pozycje w biegu sprinterskim i biegu indywidualnym w kategorii juniorek.

Łukasz Jedziniak sięgnął po złoty krążek w biegu indywidualnym w młodzikach, a Katarzyna Wołoszym wywalczyła drugie miejsce w biegu sprinterskim i trzecie w biegu indywidualnym w kategorii juniorek. Patrycja Rutecka uplasowała się tuż za podium: piąte miejsce w biegu sprinterskim i czwarte w biegu indywidualnym w kategorii juniorek młodszych.

Jakub Piątek uplasował się pierwszego dnia w biegu sprinterskim na piątej lokacie w kategorii juniorów młodszych, a Robert Szczepaniak znalazł się drugiego dnia na szóstej pozycji w biegu indywidualnym w kategorii juniorów młodszych. Milena Wojnar była piąta w sprincie w kategorii młodziczek, a Sandra Krawczyk szósta.

drugiego dnia zajęła szóste miejsce w biegu indywidualnym w kategorii młodziczek, natomiast Dawid Woźniak uplasował się na szóstym miejscu w biegu sprinterskim w kategorii młodzików. Wszyscy oprócz Natalii Gruchały / Gromik Gdynia/ reprezentują MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra.

Bardzo dobrze spisali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Szklarskiej Porębie - Małgorzata Kornalewicz w kategorii młodziczek młodszych w biegu sprinterskim zajęła trzecie miejsce, a b>Marcin Zawół, uczeń Szkoły Podstawowej nr 5 w Szklarskiej Porębie zdobył czwartą pozycję w biegu indywidualnym młodzików młodszych. Oboje reprezentują UKS Kamieńczyk Szklarska Poręba.

Gratulujemy wspaniałych występów i oczekujemy na dobre rezultaty za dwa tygodnie (27-30 czerwca) na Mistrzostwach Polski w Zakopanym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group