Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 4831
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: WORD Jelenia Góra rozwija się

Wtorek, 3 marca 2020, 11:00
Aktualizacja: Czwartek, 5 marca 2020, 12:19
Autor: TS
Jelenia Góra: WORD Jelenia Góra rozwija się
Fot. TS
Rozmowa o Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze.
Czy to prawda, że jeleniogórski WORD ma największą na Dolnym Śląsku liczbę ośrodków terenowych?

Tak, to prawda, WORD Jelenia Góra posiada ośrodki w Kamiennej Górze, Bolesławcu, Głogowie oraz w Miliczu. A wysoka jakość świadczonych usług przekłada się na duże zainteresowanie klientów z całej Polski.

W czym tkwi tajemnica tak dużego zainteresowania jeleniogórskim ośrodkiem?

Umożliwiamy osobom, ubiegającym się o uprawnienia do kierowania pojazdami wielokrotne przystąpienie do egzaminu teoretycznego w ciągu dnia. Zasada ta dotyczy również egzaminu praktycznego jednak w ograniczonym zakresie z uwagi na wprowadzone nowelizacją rozporządzenia Ministra Infrastruktury ograniczenia. W sytuacji zwiększonego zainteresowania egzaminami wprowadzamy pracujące soboty, aby skrócić czas oczekiwania. W związku z tym ośrodki terenowe wciąż się rozwijają po to, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na egzaminy na prawo jazdy kategorii „B”.

Czy któryś z ośrodków wyróżnia się na tle pozostałych?

Jednym z najprężniej działających jest placówka w Miliczu. Obecnie jest tam zatrudnionych pięciu egzaminatorów, zakupiono również kolejne trzy samochody do egzaminowania na prawo jazdy kategorii „B”.

Jakim pojazdami dysponuje WORD Jelenia Góra?

Obecnie WORD Jelenia Góra dysponuje 18 pojazdami do egzaminowania na kat. „B” , traktorem , siedmioma motocyklami na kat. „A” oraz dwoma zespołami do przeprowadzania egzaminów na kat. „C’.
Wszystkie nasze samochody używane do egzaminowania na kategorię „B” są wyposażone w ekologiczne oraz ekonomiczne instalacje gazowe. Umożliwiamy również zadawanie egzaminów na pojazdach stanowiących własność szkół nauki jazdy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group