Środa, 29 czerwca
Imieniny: Piotra, Pawła
Czytających: 7117
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Wleń bez wody

Sobota, 28 listopada 2009, 14:32
Aktualizacja: 14:32
Autor: KAM
We Wleniu od wczorajszego popołudnia trwa usuwanie kolejnej już w tym roku awarii wodociągów, do której doszło na Placu Bohaterów Nysy.

Długo trwało zlokalizowanie miejsca, w którym pękła rura. Wiązało się to z rozkopaniem kilkunastu metrów chodnika w rynku. Po zlokalizowaniu pękniętej rury okazało się, że uszkodzona jest „złączka”, która łączy ze sobą rury.

– Od późnych godzin popołudniowych trwa usuwanie awarii. Nie wiadomo jak długo to potrwa, ponieważ wymienione łączenie rury okazało się słabe i znowu pękło. Pamiętajmy, że jest sobota więc ciężko o jakikolwiek materiał – mówi Bogdan Mościcki burmistrz Wlenia.

Wlenianie skarżą się, że nikt nawet nie postarał się o dostarczenie beczkowozu z wodą pitną. Po usunięciu awarii trzeba będzie na wodę poczekać jeszcze kilka godzin, ponieważ musi wyrównać się ciśnienie w magistralach wodnych. Wody w wielu domach nie ma od wczoraj, w innych ciśnienie jest bardzo niskie. W tym roku we Wleniu dochodziło już do kilku poważniejszych awarii sieci wodociągowej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group