Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 6535
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Włamywał się i kradł – został zatrzymany

Środa, 3 grudnia 2014, 8:26
Aktualizacja: 8:27
Autor: 112
Region: Włamywał się i kradł – został zatrzymany
Fot. Archiwum
Co najmniej osiem kradzieży oraz kradzieży z włamaniem ma na swoim koncie 20–latek z Kowar, którego w ostatnich dniach zatrzymali policjanci. Mężczyzna kradł w listopadzie br. na terenie powiatu jeleniogórskiego. Jego łupem padły przedmioty o wartości kilku tysięcy złotych. Przyznał się do winy. Wkrótce stanie przed sądem.

Rabusia zatrzymali policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze.

- Jak ustalili funkcjonariusze, 20-latek pod koniec listopada br. włamał się i okradł samochód w Starej Kamienicy – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze. – Zabrał radio CD oraz radioodtwarzacz o łącznej wartości 500 zł. Ponadto funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna ma na koncie siedem innych przestępstw. Są to trzy kradzieże rowerów z klatek schodowych w Piechowicach oraz cztery kradzieże z włamaniem do piwnic. Kradł rowery, kosiarki, kosy spalinowe oraz inne przedmioty. Łączne straty pokrzywdzonych wynoszą kilka tysięcy złotych – dodaje Edyta Bagrowska.

Policjanci zatrzymali 20-latka w Piechowicach, kiedy jechał swoim samochodem. Tam też znaleźli radio i radioodtwarzacz, które pochodziły z kradzieży z włamaniem do samochodu w Starej Kamienicy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group