Wtorek, 31 stycznia
Imieniny: Jana, Marceliny
Czytających: 8844
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Włamali się i okradli garaż – staną przed sądem

Środa, 8 kwietnia 2015, 15:25
Aktualizacja: 15:28
Autor: 112
Jelenia Góra: Włamali się i okradli garaż – staną przed sądem
Fot. Archiwum
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali dwóch jeleniogórzan w wieku 20 i 21 lat, którzy podejrzani są o kradzież z włamaniem. Ponadto starszy z mężczyzn najprawdopodobniej odpowie za siedem innych przestępstw przeciwko mieniu.

Mężczyźni w nocy z 30 na 31 marca br. włamali się i okradli garaż w Jeleniej Górze. Wynieśli mienie o wartości blisko 1000 zł. Były to dwa rowery, dwa kanistry z benzyną oraz komplet kluczy. Część tych rzeczy ukryli w swoich mieszkaniach. Policjanci odnaleźli również rowery, które jeleniogórzanie zastawili w jednym z jeleniogórskich lombardów.

- Do policyjnego aresztu trafił starszy z mężczyzn, bo okazało się, że ma on na koncie najprawdopodobniej siedem innych przestępstw przeciwko mieniu. 21-latek dopuścił się trzech kradzieży w jednej z placówek medycznych w Jeleniej Górze pod koniec ubiegłego roku oraz czterech kradzieży z włamaniem do piwnic – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowym KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group