Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 8490
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION LWÓWECKI: Włam do remizy

Czwartek, 25 marca 2010, 8:03
Aktualizacja: 8:03
Autor: KAM
Nieznani sprawcy okradli remizę strażacką we wsi Sobota koło Lwówka Śląskiego. Straty szacuje się na ponad 4 tysiące złotych. Policja zabezpieczyła dowody i szuka sprawców.

W poniedziałek policjanci z Lwówka Śląskiego otrzymali zgłoszenie o włamaniu do remizy Ochotniczej Straży Pożarnej we wsi Sobota koło Lwówka Śląskiego. Nieznani sprawcy najprawdopodobniej w nocy pozrywali kłódki i okradli remizę.

Złodzieje połakomili się na sprzęt, który używany jest w akcjach ratunkowych. Z garażu zniknęła piła spalinowa, którą strażacy otrzymali kilka tygodni temu od burmistrza Lwówka Śląskiego za zasługi w akcjach, i agregat prądotwórczy.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie o kradzieży piły spalinowej i agregatu prądotwórczego. Wstępne straty oszacowano na ponad 4 tysiące złotych – mówi oficer prasowy Marek Madeksza z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim.

Sprawcy najprawdopodobniej wiedzieli, co strażacy mają w garażu. Nie mogą jednak czuć się bezpiecznie, ponieważ – jak wiemy od policjantów – zostawili liczne ślady, które najprawdopodobniej mogą doprowadzić do szybkiego wytypowania potencjalnych złodziei.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group