Czwartek, 6 sierpnia
Imieniny: Jakuba, Sławy
Czytających: 2102
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Włącz się do nowego systemu rezerwacji w Karpaczu

Wiadomości: Karpacz
Wtorek, 31 grudnia 2013, 7:57
Aktualizacja: 8:03
Autor: UM Karpacz
Burmistrz Karpacza zaprasza wszystkich gestorów bazy noclegowej na zapisy do nowego systemu rezerwacji miejsc noclegowych w Karpaczu. Wdrożenie systemu rezerwacyjnego BedBooking ma umożliwić obiektom promocję oferty oraz sprzedaż miejsc noclegowych przez portal www.karpacz.pl, którego nowa odsłona planowana jest na pierwszy kwartał 2014 roku.

Prezentacja systemu oraz zapisy gestorów do systemu odbędą się w środę, 8 stycznia, o godzinie 10.00 w Urzędzie Miejskim w Karpaczu przy ulicy Konstytucji 3 Maja 54.

Oferta skierowana jest do wszystkich obiektów noclegowych uczestniczących w Interaktywnej Bazie Noclegowej.

Więcej informacji o wdrażanym w Karpaczu systemie rezerwacyjnym znajdą Państwo pod adresem http://bed-booking.com/.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20) Dodaj komentarz

~buhaha 31-12-2013 10:20
co za paździerz informatyczny postawiony na wordpres...e! Ludzie, nie dajcie się nabić w butelkę!
~kk 31-12-2013 16:08
IDIOTÓW SZUKA SZUKA DARMOWEJ KASKI
~fansektyPO 31-12-2013 19:19
święte słowa panie kk
~Jan 1-01-2014 1:44
Oj, już się odezwali malkontenci. I jak zwykle same pomówienia. Ruszyć d..y sprzed kompów i samemu zobaczyć, zainteresować się. Przed kompem i anonimowo każdy najmądrzejszy. Żal mi was, hejterzy. Co do Karpacza, to tak trzymać! Ale malkontentów i frustratów nigdy się nie zadowoli, nic się nie robi - źle, robi się - też źle. A sami najmniej robią.
~ 1-01-2014 10:36
Brawo Karpacz :-) Oby tak dalej i konsekwentnie!
~Rico 1-01-2014 14:18
Panie Burmistrzu! proszę się lepiej zainteresować swoją strażą miejską.Wczoraj ok. godz.15:30 widziałem interwencję straży miejskiej koło wejścia do kawiarni /wypożyczalni nart przy górnym odcinku nartostrady ''Sobiesiak''przed postojem TAXI, jak zdejmowali blokadę koła. turyście z Poznania z jego terenowego samochodu.10 metrów dalej ,na tym samym zakazie stał rosyjski samochód,niemiecki i parę naszych aż wodospadu, i tam nie założyliście nikomu takiej szykany .A wstyd tak wybiórczo traktować gości sylwestrowych.Zresztą co to za wykroczenie jak nie stali ani na pasie ,ani na chodniku ,tylko głębiej na pasie żwirowej ziemii za pojemnikami na śmiecie.Trzeba pamiętać ,że są to turyści którzy chcą jeszcze do Was przywozić kochane pieniążki i to na pewno nie małe ,a miejsc na parkowanie mało
~karpaczanin 1-01-2014 17:08
Tyle, że w miejscu, gdzie stał poznaniak, obowiązuje zakaz parkowania, a tam, gdzie Rosjanie byli - już nie. Najpierw dowiedz się konkretów, a potem pisz bucu. Straż miejska ma nie interweniować, bo jakiś wielkomiejski cepr przywozi pieniążki (a w sumie to więcej zostawia śmieci w górach niż pieniędzy)? Nie kompromituj się takimi żenującymi argumentami.
~Rico 1-01-2014 19:42
Naczy sje zakaz obowiązuje od wejście na wodospad przy mostku do postoju TAXI , bardzo znane miejsce wszystkim miejscowym gdzie karpacka straż miejska blokuje auta tam stojące.Interweniujący strażnicy to pani blondynka ok.30 lat i w podobnym wieku jej kolega.Widocznie są lepsi i ''lepsiejsi'' Dlatego też wolę jeździć na narty do Splindlerowego Mlyna od 18 lat ponieważ tam np.główny ,ogromny parking przy wyjeździe na Hromovkę Svaty Peter ,gdzie np.rozgrywane są zawody z cyklu Pucharu Świata w KONKURENCJACH ALPEJSKICH (CZESKIE ZAKOPANE) są dla narciarzy i turystów SDARMA w godz.7:00 19:00,gdzie jak przyjeżdżasz o 12:3013:00 i nie ma miejsca to po krótkim postoju ( np.3 min.) wychodzi obsługa i zabiera z parkingu pachołki trzymające miejsca dla VIPów i wjeżdża jeszcze po kilka samochodów.cd.
~Rico 1-01-2014 19:55
te same Karkonosze a jakieś dziwne zwyczaje hołubiące narciarzy ,a nie jak w Karpaczu trzeba bulić po 15 zł/auto. Dlatego też jeszcze długo będzie u Was piszczał ten jednoosobowy główny wyciąg na Kopę i zostaniecie w końcu skansenem jak Zakopane ponieważ takie a nie inne jest Wasze podejście do TURYSTY,taką a nie inną macie mentalność .Życzę dużo zdrowia ,pomyślności i pomysłów z Nowym Rokiem od narciarza,snowbordzisty i turysty
~fanpzpr 1-01-2014 20:33
Panie Rico święte słowa dlatego mam w .... te ich płatne parkingi a blokady wywalać nic wam nie zrobią
~taka prawda 2-01-2014 2:44
Przestań Rico pieprzyć bzdury bo masz zerowe pojęcie o sprawie. Masz jakiś kompleks na punkcie Karpacza? Jak cierpisz na frustrację, to wybierz się do psychiatry, a nie wylewaj żali na forum. Straż miejska jest od łapania przestępców, a nie pilnowania cen na wyciągach. Pewnie sam jesteś jakimś wrocławskim słoikiem, który przyjechał w góry i dostał mandat, bo nie potrafi jeździć samochodem. Straż miejska bardzo dobrze postępuje, na szczęście tutaj rządzi prawo, a nie tak jak we Wrocławiu dasz w łapę i jedziesz dalej. Czysta patologia. Poza tym nikt ci nie karze tu przyjeżdżać, jeździj sobie na Ślężę na sanki bo do wyższych gór zdecydowanie się nie nadajesz.
~Rico 2-01-2014 11:13
Naczy sje czyt. ze zrozumieniem ,ja nie przyjeżdżam już w nasze Karkonosze na narty od 18 lat , a zjawiłem się tylko dlatego w tym dniu ,że chciała się poślizgać w Karpaczu moja rodzinka z zagranicy .Ja z żoną byłem tylko jako przyzwoitka do pilnowania ich dzieci .Zresztą na koniec dnia żałowali tego ,że właśnie tu przyjechali.Musicie coś z tym zrobić bo jeśli chodzi o ofertę narciarską to jest to dno.Dlatego też w tych samych Karkonoszach u naszych południowych sąsiadów odbywają się cykliczne zawody rangi światowej : w Harrahovie Puchar Świata w skokach narciarskich ,w Libercu Puchar Świata w skokach i biegach , w Splindlerovym Mlynie Puchar Świata w narciarstwie alpejskim .Czy tam są jacyś inni ludzie ??????????? Przecież te same góry , a Splindlerovy leży w samym centrum Parku Narodoweg
~do Rico 2-01-2014 17:28
Najpierw naucz się pisać po polsku prostaku. Jeśli tak samo nauczyłeś się pisania, jak myślenia, to nie dziwię się, że wypisujesz idiotyzmy. Nie podoba się - nie przyjeżdżaj. Czy ktoś ci każe? Takich jak ty wiecznych malkontentów, narzekaczy i życiowych nieudaczników nigdy się nie zadowoli. Nikt po takich jak ty prymitywach nie będzie płakał. a wręcz przeciwnie, wszyscy tylko się cieszą, jesli nie musza mieć z takimi do czynienia. Co do różnic pomiędzy polskimi i czeskimi Karkonoszami to tak, inni są ludzie. Tam nie ma naszego Karkonoskiego Parku Narodowego. Dlatego na śnieżkę własnie otwierają nowoczesną gondolę, a u nas wciąż jeździ stare, pojedyncze krzesełko. W Kowarach od lat nie można wybudować ośrodka narciarskiego a czesi po swojej stronie granicy wybudowali w rok. Kapujesz nieuku?
~Rico 2-01-2014 18:02
No naczy sje po pierwsze to Splindlerowy Mlyn leży właśnie w samym centrum czeskiego Karkonoskiego Parku Narodowego .Po drugie to widzę ,że masz tyle wspólnego z uprawianiem narciarstwa co kamień węgielny z węglem kamiennym.Po trzecie to zapamiętaj sobie ,że tylko malkontenci Świat zmieniają , inaczej tkwił byś dzisiaj dalej w epoce kamienia łupanego,albo w najlepszym wypadku w 19-tym stuleciu.Chociaż ten 19 wiek to był chyba renesansem turystyki dla tego regionu.Ciekawy jestem co by się dzisiaj działo jakby ktoś chciał wybudować schronisko w naszych Karkonoszach podobne jak te Na Śnieżce,Samotnia ,Strzecha ,Na Szrenicy ,Na Hali Szrenickiej ,Pod Łabskim Szczytem ,itd.....''Ło jerry! "
~fico 2-01-2014 21:43
A mi się podoba jednoosobowy wyciąg na Kopę. Jak nie potrafimy wykorzystać nowych technologii, to może cofnijmy się do lat 50-tych XX wieku. Drewniane narty, wełniane swetry, Ziły i inne ruskie wynalazki. Powrót do przeszłości, bo przyszłości jakoś nie widać.
~narciarz 3-01-2014 0:32
Rico to jakiś gimbus, który jeszcze nie opanował zasad poprawnej polszczyzny, a już hejtuje. Nie karmcie trolla. takiej miejscowości jak "Splindlerowy Mlyn" to nawet wujek Google nie zna. Przyjechał taki hejter, narty to widział tylko na obrazkach w internecie, a już się wymądrza. Albo rzeczywiście taka życiowa oferma, która od każdego dostaje w d... Wiesz Rico gdzie mozesz sobie wsadzić swoje prawdy życiowe? Całe szczeście że nikt się nie przejmuje takimi niedorozwiniętymi frustratami jak ty, bo gdyby było inaczej, to dopiero byłby burdel. Idź popłacz do mamusi, niech wytrze ci nosek, a ja w sobotę jadę na narty do Karpacza i będę się śmiał z takich jak ty f...rów. I cieszył, że nie ma tam na stokach takich Riców - życiowych nieudaczników. A Rico znowu będzie płakał na forach.
~Rico 3-01-2014 0:44
Życzę dobrego samopoczucia, z narciarskim i snowbordowym pozdrowieniem z Czech !
~rico-sriko 3-01-2014 2:53
Pozdrowienia z Czech, a adres IP z Polski. Naprawdę taki głupi jesteś Rico, czy tylko udajesz? Siedzisz jedynie cały dzień przed kompem i plujesz, plujesz, plujesz... Co nie dziwi, bo 99% tych wszystkich malkontentów i hejterów, którym się nic nie podoba, nie rusza nawet d... sprzed kompa żeby sprawdzić, czy ich narzekactwo ma potwierdzenie w rzeczywistości. Jesteś Rico modelowym przykładem hejtera.
~Rico 3-01-2014 9:27
Nic z tych rzeczy ,po prostu jak TYSIĄCE moich rodaków wyjeżdżam tam od wielu lat na narty nawet na jednodniowe wypady.Dla nas zaprawionych narciarzy jest to chleb powszedni i od razu widać ,że mam do czynienia z dyletantami i hejterami ,a nie z zaprawionymi narciarzami.
~Januszz 3-01-2014 18:06
Tia wyjeżdżasz... Chyba palcem po mapie. Bo żeby zauważyć, że adres IP cię zdradza, to na to jesteś już za głupi. I kto tu hejtuje? Kończ już to marudzenie, widzę, że znalazłeś sobie publiczność, a forumowicze niepotrzebnie karmią trolla. Poza tym lepiej mów za siebie, a nie za tysiące, bo poza trollingiem pachnie mi tu jeszcze pewnymi zaburzeniami psychicznymi. Jeżdżę często do Karpacza, Szklarskiej i Jakuszyc na narty i bardzo sobie chwalę te miejsca. A z ciebie taki narciarz jak z krokodyla miss piękności.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group