Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 10233
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Wkrótce przetarg na remont Śnieżki

Czwartek, 18 czerwca 2020, 8:39
Aktualizacja: Poniedziałek, 22 czerwca 2020, 10:55
Autor: Przemek Kaczałko
Region: Wkrótce przetarg na remont Śnieżki
Fot. Przemek Kaczałko
W ostatnim czasie Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej przeprowadził dwa przetargi dotyczące Wysokogórskiego Obserwatorium Meteorologicznego "Śnieżka". Chodzi o przegląd pomp zasilających oraz opracowanie dokumentacji projektowo–kosztorysowej dla remontu dolnego dysku. Wkrótce spodziewany jest przetarg na remont obiektu.
Na zapytanie ofertowe dt. przeglądu pomp zasilających w wodę obiektu WOM Śnieżka nie wpłynęła żadna oferta. W chwili obecnej przygotowywane jest nowe zapytanie ofertowe. W dużym stopniu na brak ofert mogła mieć wpływ pandemia Covid-19 - powiedział Grzegorz Walijewski, rzecznik prasowy IMGW.

Jak informuje biuro prasowe instytutu, na zapytanie ofertowe dt. opracowania wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej remontu i przebudowy dysku dolnego WOM Śnieżka wpłynęło 8 ofert. Obecnie przygotowywane jest postępowanie przetargowe, które rozpocznie się najprawdopodobniej w lipcu br.

Po zakończeniu wyżej wymienionych procesów będziemy mogli ocenić termin, w jakim obiekt na Śnieżce zostanie otwarty dla turystyki. Przypominamy, że proces prac remontowych WOM Śnieżka został wydłużony ze względu na wpisanie obiektu do rejestru zabytków w dniu 8 czerwca 2020 roku - dodał G. Walijewski.

Twoja reakcja na artykuł?

11
58%
Cieszy
4
21%
Hahaha
2
11%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
11%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group