Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 5803
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jeżów Sudecki: Wkrótce nowy dyrektor

Piątek, 11 czerwca 2021, 14:48
Autor: Ewa Fit
Jeżów Sudecki: Wkrótce nowy dyrektor
Fot. herb Jeżowa Sudeckiego – zdj. poglądowe
Wkrótce w Jeżowie Sudeckim nastąpi zmiana na stanowisku dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Wójt gminy Edward Dudek zatwierdził wybór dokonany przez komisję konkursową dotyczący nowego kandydata na dyrektora jeżowskiego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego.

Ze stanowiskiem pożegna się Anna Kędzierska. Sekretarz gminy, Ewa Nidzgorska wypowiada się odchodzącej niebawem dyrektor w samych superlatywach:

Anna Kędzierska jako ceniony i szanowany nauczyciel w jeżowskiej szkole pracuje od 1986 r., natomiast funkcję dyrektora w ZS-P sprawuje od 1 września 2007 roku - mówi Ewa Nidzgorska. - Do końca sierpnia będzie jeszcze pracować na swoim stanowisku, a potem zgodnie z uprawnieniami przejdzie na nauczycielskie świadczenie kompensacyjne. - Jako nauczyciel dyplomowany nie zamierza jednak rezygnować z dalszego nauczania języka polskiego - twierdzi sekretarz Ewa Nidzgorska. Równie korzystnego zdania jest o następcy Anny Kędzierskiej - Jacku Tycu, także nauczycielu, który stanowisko dyrektora w jeżowskim Zespole Szkolno-Przedszkolnym obejmie 1 września 2021. Jego kadencja potrwa pięć lat.

Twoja reakcja na artykuł?

3
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group