Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 6 marca
Imieniny: Agnieszki, Róży, Wiktora
Czytających: 11016
Zalogowanych: 71
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wiosna idzie, lodowiska… działają

Poniedziałek, 7 marca 2011, 12:28
Aktualizacja: 12:30
Autor: RED
JELENIA GÓRA: Wiosna idzie, lodowiska… działają
Fot. TEJO
Międzyszkolny Ośrodek Sportu zapowiada, że miejskie ślizgawki będą czynne do końca marca. O ile pozwoli na to pogoda.

– Mimo zbliżającej się wiosny będące w zarządzie MOS Jelenia Góra lodowiska przy ulicy Skłodowskiej-Curie (MDK „Jelonek) i al. Jana Pawła II (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych) działają bez
większych zakłóceń – informuje Tomasz Kluch, zastępca dyrektora Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w Jeleniej Górze.

Funkcjonowanie lodowisk planowane jest, o ile pozwoli na to aura,do końca marca. Międzyszkolny Ośrodek zaprasza do korzystania z lodowisk szkoły w ramach zajęć lekcyjnych. Dla zorganizowanych grup szkolnych pod nadzorem nauczyciela łyżwy udostępniane są bezpłatnie.

Ślizgawki mogą bez przeszkód działać, o ile temperatura nie przekroczy 10 stopni Celsjusza. Tymczasem synoptycy przewidują, że od środy ociepli się powyżej tej granicy. Nie będzie to jednak definitywne nadejście wiosny, bo po kilku dniach ochłodzi się do około zera stopni.

Sonda

Utrata "prawka" za prędkość także poza terenem zabudowanym?

Oddanych
głosów
246
Bardzo dobry pomysł
61%
Jestem przeciwny/a
32%
Nie mam zdania
7%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jak na inflację wpłynie atak na Iran? Jak zmieni ceny ropy i gazu?
 
Rozmowy Jelonki
Mocna rozmowa o młodych ludziach w Jeleniej Górze
 
Aktualności
Techno w Jeleniej Górze – tańsze bilety
 
Karkonoski Park Narodowy
Zamkną szlaki by chronić rzadkie ptaki
 
Samorządy i polityka
Spotkanie z M. Morawieckim w Jeleniej Górze
 
Aktualności
Komu jest potrzebny tor saneczkowy w Karpaczu?
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group