Niedziela, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 7867
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wigilia ze Zwierzakami

Piątek, 16 grudnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 29 grudnia 2005, 19:34
Autor: konrad
Jelenia Góra: Wigilia ze Zwierzakami
Fot. konrad
W Szkole Podstawowej nr 7 przy ulicy Okrzei odbyła się kolejne już spotkanie działaczy jeleniogórskiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami z dziećmi i wszystkimi, którzy pomagają w całorocznej pracy.

Razem z aktywistami zasiadł prezydent Jeleniej Góry, Józef Kusiak, który opowiedział zebranym o swoim dzieciństwie i wigiliach spędzanych w leśniczówce w Borach Dolnośląskich. Swoje wigilie wspominali też inni zaproszeni goście, którzy na przykład wiele lat temu opuścili mury "siódemki".

Ale głównymi gośćmi tego wieczoru były zwierzęta, przyniesione z domów przez uczniów. Były tam króliki, chomiki, ptaki czy koty. Największy aplauz zebrała koza, którą na wigilię przyniosła szefowa TonZ-u Anna Ragiel. Koza z stoickim spokojem gryzła trawę, gdy uczestnicy składali sobie życzenia i śpiewali kolędy.

Program artystyczny wigilii przygotowali uczniowie szkoły. Jasełka w ich wykonaniu były naprawdę wzruszające. Jak zapowiada dyrektor szkoły, w przyszłym roku wigilia pewnie też odbędzie się w "siódemce".

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group