Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 6381
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Wielkie turystyczno–studenckie śpiewanie w Bazie Pod Ponurą Małpą

Środa, 3 sierpnia 2011, 8:29
Aktualizacja: 8:29
Autor: RED
Jutro w Szklarskiej Porębie zaczyna się 44. edycja Ogólnopolskiej Turystycznej Giełdy Piosenki Studenckiej. Impreza potrwa do nadchodzącej niedzieli.

Jak informują organizatorzy, giełda to najstarsza, niekomercyjna impreza piosenki poetyckiej i studenckiej w Polsce. Wydarzenie rozpocznie się w czwartek o godz. 18. W programie – koncert konkursowy oraz koncert urodzinowy, w którym udział zapowiedzieli m.in. grupy SETA, FART, Mikroklimat oraz Andrzej Mróz, Wacław Juszczyszyn i Jerzy Filar. O godz. 23 rozpocznie się koncert nocny, gdzie wystąpi – wśród innych wykonawców - Ryszard Żarowski z premierą płyty „A może jednak".

W piątkowe południe giełda przeniesie się na Skwer Radiowej Trójki do Szklarskiej Poręby, gdzie artyści wystąpią dla najmłodszych. W Bazie Pod Ponurą Małpą impreza rozpocznie się o godz. 16, a o godz. 20 zabrzmi koncert jubileuszowy (35 lat twórczości) Piotra Bakala. Wśród wykonawców koncertu nocnego są: Bez Jacka, Przemek Bielawa z zespołem Nieobecni, Karol Płudowski, Wyspy dobrej nadziei.

W sobotę o godz. 15 w Parku Esplanada odbędzie się koncert „Giełda Miastu”, podczas którego zaplanowano Bicie Gitarowego Rekordu Świata (wykonanie piosenki "Rzeka). O godz. 20 w Bazie na 40-lecie zagra i zaśpiewa Wolna Grupa Bukowina, zaś w koncercie nocnym (początek o północy) posłuchać będzie można, między innymi, Browaru Żywiec, grupy Do góry dnem, Tomka Jarmużewskiego z zespołem, Małżeństwa z Rozsądku, Szymona Zychowicza oraz Leszka Kopcia.

Giełdę zwieńczy niedzielny koncert laureatów. Początek o godz. 12.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group