Sobota, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 6284
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wielkie Święto Rodziny w Sobieszowie

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 6 czerwca 2014, 8:55
Aktualizacja: Sobota, 7 czerwca 2014, 8:11
Autor: AP
Fot. AP
Tydzień trwało świętowanie Dnia Rodziny połączonego z Dniami: Mamy i Taty w Przedszkolu nr 11 Krasnala Hałabały w Sobieszowie. Każdego dnia inna grupa przedszkolna przedstawiała swój program artystyczny. Dzieci przygotowały życzenia, wiersze, piosenki, tańce, widowisko teatralne i własnoręcznie wykonane upominki. Uroczystości umilił słodki poczęstunek.

Podsumowaniem tygodniowego świętowania był Dzień Rodziny, który obfitował w wiele atrakcji. Na początek rozstrzygnięto konkurs na „ Optymistyczny reportaż o rodzinie ” i wręczono nagrody - bilety do Term Cieplickich , które ufundował prezes Zbigniew Kubiela.

Następnie rodzice uczestniczyli w zawodach sportowych. Nie było wygranych, ani przegranych - wszyscy startujący otrzymali medale pamiątkowe ufundowane przez dyrekcję przedszkola. Wśród licznych atrakcji nie zabrakło ogniska, na którym pieczono kiełbaski. O słodki poczęstunek zadbało Stowarzyszenie Sympatyków Sobieszowa.

Dopełnieniem była przygotowana przez Radę Rodziców niespodzianka - na placu zabaw rozłożono dużą zjeżdżalnie i dmuchany zamek, a dodatkiem była wata cukrowa i popcorn. Maluchy były zachwycone.

- Z nikim nie jest tak beztrosko i radośnie, jak z rodzicami. To z mamą i tatą można przemierzać świat i odkrywać nowe przygody. Nikt lepiej nie pocieszy w chwilach smutku. To właśnie rodzice są najlepszymi powiernikami sekretów, kompanami i przyjaciółmi dla swoich pociech, niezastąpieni w każdej sytuacji - mówiła dyrektor przedszkola Monika Sołek.

Za tak wspaniały tydzień rodzice podziękowali dzieciom i nauczycielom gromkimi brawami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~mamcia 6-06-2014 9:02
a gzdzie fotki????
~Klara 6-06-2014 12:47
Brawa dla dzieci, rodziców i nauczycielek oraz dla wszystkich nieocenionych pracowników przedszkola :) Moje dzieci bardzo miło wspominają to przedszkole, nawet czasem je odwiedzamy!
~mama 2 6-06-2014 13:29
Do tego przedszkola uczęszczają moje dzieci. Panująca tu atmosfera jest fantastyczna, dzieci czują się tu jak w domu. Dzień rodziny był fantastyczny, zresztą wszystkie organizowane tu imprezy są super - dzień babci, dziadka, karnawał itd. Dziękuję pani dyrektor, panią przedszkolanką i personelowi, jesteście super ekipą.
~ 6-06-2014 14:32
Udana impreza i wspaniałe nagrody. Gratulacje!
~ 7-06-2014 0:06
tych galerii nie da się oglądać! archaizm stron powala... to jakaś gra zręcznościowa? trzeba klikać w niewielkie miejsce za każdym razem gdzie indziej... nie da się szybko przejrzeć... a jak szybkiej się przeskakuje to dodatkowo się blokuje... kto to projektował? uczeń szkoły podstawowej?
~:-) 28-07-2014 20:56
no powinni zmienic sposob otwierania fotek, napisac jakas lepsza galerie :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group