Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 11196
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wielkie Święto Rodziny w Sobieszowie

Piątek, 6 czerwca 2014, 8:55
Aktualizacja: Sobota, 7 czerwca 2014, 8:11
Autor: AP
Jelenia Góra: Wielkie Święto Rodziny w Sobieszowie
Fot. AP
Tydzień trwało świętowanie Dnia Rodziny połączonego z Dniami: Mamy i Taty w Przedszkolu nr 11 Krasnala Hałabały w Sobieszowie. Każdego dnia inna grupa przedszkolna przedstawiała swój program artystyczny. Dzieci przygotowały życzenia, wiersze, piosenki, tańce, widowisko teatralne i własnoręcznie wykonane upominki. Uroczystości umilił słodki poczęstunek.

Podsumowaniem tygodniowego świętowania był Dzień Rodziny, który obfitował w wiele atrakcji. Na początek rozstrzygnięto konkurs na „ Optymistyczny reportaż o rodzinie ” i wręczono nagrody - bilety do Term Cieplickich , które ufundował prezes Zbigniew Kubiela.

Następnie rodzice uczestniczyli w zawodach sportowych. Nie było wygranych, ani przegranych - wszyscy startujący otrzymali medale pamiątkowe ufundowane przez dyrekcję przedszkola. Wśród licznych atrakcji nie zabrakło ogniska, na którym pieczono kiełbaski. O słodki poczęstunek zadbało Stowarzyszenie Sympatyków Sobieszowa.

Dopełnieniem była przygotowana przez Radę Rodziców niespodzianka - na placu zabaw rozłożono dużą zjeżdżalnie i dmuchany zamek, a dodatkiem była wata cukrowa i popcorn. Maluchy były zachwycone.

- Z nikim nie jest tak beztrosko i radośnie, jak z rodzicami. To z mamą i tatą można przemierzać świat i odkrywać nowe przygody. Nikt lepiej nie pocieszy w chwilach smutku. To właśnie rodzice są najlepszymi powiernikami sekretów, kompanami i przyjaciółmi dla swoich pociech, niezastąpieni w każdej sytuacji - mówiła dyrektor przedszkola Monika Sołek.

Za tak wspaniały tydzień rodzice podziękowali dzieciom i nauczycielom gromkimi brawami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group