Wielkie emocje, dramaturgia i zwycięstwo

Wiadomości: III-liga piłkarska kobiet
Sobota, 2 listopada 2013, 18:04
Aktualizacja: 22:05
Bardzo cenne zwycięstwo w kontekście walki o awans do II–ligi odniosły piłkarki Orlika Jelenia Góra, które w Bolesławicach Świdnickich wygrały z Darborem 2:1.

Po zawirowaniach związanych z organizacją meczu, który pierwotnie miał się odbyć w Jeleniej Górze, postanowiono rozegrać hit rundy jesiennej na boisku niepokonanej do tej pory, ekipy Darboru Bolesławice Świdnickie. Mające na swoim koncie komplet zwycięstw gospodynie od pierwszych minut nie były w stanie narzucić swojego stylu gry, to podopieczne Roberta Stachowskiego praktycznie nie schodziły z połowy miejscowych, ale efektów bramkowych nie było. Po zmianie stron jeleniogórzanki potwierdziły przewagę strzelając dwa gole. Wynik otworzyła Smagur, a na 0:2 strzeliła Sadłucka. W końcówce Darbor nie mając nic do stracenie rzucił się do ataku i zdobył gola kontaktowego. Na boisku zrobiło się nerwowo, arbiter "częstował" orliczki kartkami, ale wynik nie uległ zmianie i mecz zakończył się zwycięstwem lidera rozgrywek - Orlika Jelenia Góra.

Za tydzień (9.XI, godz. 14:00) jeleniogórzanki rozegrają ostatni mecz w rundzie jesiennej, będzie to wyjazdowe spotkanie z Victorią Wałbrzych.

Darbor Bolesławice Świdnickie - Orlik Jelenia Góra 1:2 (0:0)

~KIBIC 3-11-2013 16:41
Według mnie mecz był wyrównany.Nie piszmy jakiś bajek na temat gry tylko po to aby na mecze przychodziło więcej kibiców.Jak narazie opuściłem tylko jeden mecz.Co do tego meczu:był wyrównany przeciwnicy godni siebie, dobry mecz warty obejrzenia.Nasza drużyna jak i drużyna z Bolesławic zasługuje na pochwalę.Bardzo podobała mi się gra Angleliki Smagur ;)). Byłem też na meczu pucharowym z Bolesławicami który był przegrany i sądzę ze ustawienie przeciwniczek było tam zdecydowanie lepsze niż wczoraj.Dziewczyna z nr bodajże 4 w JG zagrała bardzo dobre spotkanie, pewnie wybijała piłki nie bała się rosłych rywali.
~KIBIC 3-11-2013 16:42
c.d. Wczoraj bardzo dobre spotkanie rozegrała Kamile Cybulska pewnie broniła, nie bala się wyjść.Naprawdę świetnie!Mam jedną prośbę do redakcji,,,NIE PISZCIE TUTAJ BAJEK KTÓRE WYMYŚLA TRENER.ON SAM ZACHOWUJE SIĘ SKANDALICZNIE I MOIM ZDANIEM NIE POWINIEN ON ZAJMOWAĆ TEJ POSADY...SZACUNEK DO RYWALI PANIE ROBERCIE. Pozdrawiam Kibic Orlika ;)
~obserwator223 3-11-2013 21:37
No mecz super, gdyby jeszcze tylko sędziowie nie byli ustawieni i nie przeszkadzali ale na wioskach trzeba uważać żeby butelką nie dostać i gwizdali tak jak trzeba. Panie kibic tyle masz Pan wspólnego z naszym miastem i klubem co ja z Bolesławicami , Świdnicą i Żarowem prawda. ?? A jeśli uważasz się za eksperta to twoja analiza meczu jest żenująca, widać musiałeś obudzić się w drugiej połowie i być po kilku głębszych. Jeśli chodzi o zachowanie trenerów to jeśli mój trener by przegrał mecz i chciał by robić taką szopkę po meczu jaka była to bym go wypierdzielił Panie "kibic "- działacz piłki kobiecej. A na przyszłość troszkę pokory...
~ 9-11-2013 16:35
wynik meczu Darbor -Orlik zweryfikowany na 3-0 dla Darboru bo w Jeleniej zawodniczka nie posiadala dokumentow.i kto tu kreci.
~ 12-11-2013 22:56