Środa, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 7849
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wielki Rajd Chrobrego

Wtorek, 11 czerwca 2019, 6:30
Aktualizacja: Środa, 12 czerwca 2019, 11:43
Autor: Wiktoria Figiel
Jelenia Góra: Wielki Rajd Chrobrego
Fot. Użyczone/SP 2
Jak co roku społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze ruszyła na podbój „Szwajcarki”, by wspólnie spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu. Trasa dostosowana została do wieku i możliwości uczestników.

Młodsze klasy podążały krótszą, łatwiejszą trasą. Starsze - pokonały trudniejszy i dłuższy odcinek. Wszystko po to, by wraz z nauczycielami i rodzicami odpocząć na łonie natury, zjeść pyszną kiełbaskę z grilla lub upiec ją przy ognisku.

Nowością w tegorocznej edycji rajdu była obecność harcerzy, którzy na trasie przemarszu przygotowali gry i zabawy terenowe oraz zaszyfrowane zagadki. Przy schronisku „Szwajcarka” - docelowym miejscu spotkania wszystkich uczestników - uczniowie klas I-IV wykonywali totemy z dostępnych naturalnych materiałów.

Wszystkim towarzyszył dobry humor i zaangażowanie we wspólnych grach i zabawach. Po zrobieniu pamiątkowego zdjęcia, które wpisało się w tradycję tej corocznej wyprawy, młodsze klasy jako pierwsze wyruszyły w drogę powrotną. Nieco później polanę przy „Szwajcarce” opuścili starsi uczniowie.

Twoja reakcja na artykuł?

7
58%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
17%
Nudzi
1
8%
Smuci
1
8%
Złości
1
8%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group