Środa, 29 czerwca
Imieniny: Piotra, Pawła
Czytających: 3817
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wielka impreza w Belfaście. Z okazji dziesięciolecia

Wtorek, 26 lipca 2011, 13:07
Aktualizacja: 13:08
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Wielka impreza w Belfaście. Z okazji dziesięciolecia
Fot. Petr
W najbliższą sobotę, 30 lipca w najstarszym z pubów w Jeleniej Górze mieszczącym się przy Placu Ratuszowym 11 – kultowym „Belfaście” odbędzie się wielka impreza z okazji 10–lecia istnienia lokalu, przygotowana z myślą o jego stałych klientach.

– Z uwagi na fakt, że „Belfast” właśnie obchodzi swoje dziesiąte urodziny zdecydowaliśmy się przygotować imprezę, która z jednej strony będzie ukoronowaniem aż tak długiego istnienia lokalu, z drugiej – podziękowaniem jego klientom za uczestnictwo w życiu „Belfastu” oraz współtworzenie jego wizerunku. Zapraszamy serdecznie, bo będzie się działo – mówią Jacek Wyrzykowski i Mariusz Krynicki, właściciele pubu.

W ramach imprezy, która odbędzie się już w najbliższą sobotę w pubie „Belfast” uczestnicy będą mogli wysłuchać dwóch koncertów: zespołu „Tomski Band” oraz solówki w wykonaniu młodego wirtuoza gitary – Jakuba Walickiego. Prócz atrakcji dla ducha, organizatorzy urodzin przygotowali też coś dla ciała: wyszukane trunki i darmowe przekąski. Start, godz. 19.00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (31) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group