Poniedziałek, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 8327
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wielbili Boga muzyką i śpiewem

Poniedziałek, 5 września 2011, 8:00
Aktualizacja: 8:01
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Wielbili Boga muzyką i śpiewem
Fot. Agrafka
Koncert „Uwielbienia Boga” w wykonaniu grupy młodzieżowej z Kościoła Bożego w Chrystusie przyciągał wczoraj na plac Ratuszowy w Jeleniej Górze mieszkańców i turystów.

Grupa młodzieżowa pochodząca z Zielonej Góry pokazała wczoraj, jak można wielbić Boga poprzez muzykę i śpiew. Młodzi artyści wykonali różne utwory z nowoczesnej muzyki chrześcijańskiej, w której oddali hołd Panu. Można więc było usłyszeć piosenki zespołu Trzecia Godzina Dnia „Błogosław duszo moja pana”, „Przyjaciela mam”, „Bo jesteś dobry”, a nawet tłumaczenia australijskich piosenek.

- Przyjechaliśmy do Jeleniej Góry już po raz drugi, aby wielbić Boga poprzez wykonywanie muzyki chrześcijańskiej. Już od półtora roku gramy taki rodzaj muzyki, ponieważ Bóg jest naszą pasją. Pracujemy również nad kawałkami autorskimi, jednak dziś zaśpiewaliśmy covery muzyków oraz znane pieśni kościelne. Śpiewamy o dobroci Boga nie dlatego, bo ktoś nam o tym powiedział, ale dlatego, że sami doznaliśmy jego dobroci i swoim życiem chcemy zaświadczyć, że tak właśnie jest – powiedział Filip Przybyłek, wokalista Młodzieżowej Grupy Uwielbienia Kościoła Bożego w Zielonej Góry.

Młodzi muzycy grali na klawiszach, gitarze, skrzypcach, trąbce, kongach oraz bongosach. Występom muzycznym towarzyszyła choreografia w postaci tańca z flagami oraz punkt artystycznego zdobienia twarzy. Obok znajdował się namiot „Modlitwy indywidualnej”, w którym można było zasięgnąć rady, pomodlić się lub po prostu porozmawiać o swoim życiu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group