Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 1974
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Większy Kawałek Słońca – dla dzieci

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 18 października 2012, 11:09
Aktualizacja: 11:14
Autor: ODK
Bezpłatne warsztaty artystyczne o tej nazwie organizuje 5 listopada w godzinach od 16.00 do 17.30 Osiedlowy Dom Kultury w Jeleniej Górze. Liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona. Zapisy w sekretariacie ODK lub pod numerem telefonu (75) 75 31 831.

Tematem spotkania jest przedmiot-rekwizyt jako podstawowy element kształtowania wyobraźni scenicznej. Celem - rozwijanie wrażliwości na podstawie budowania krótkich scenek teatralnych, wykorzystując przedmioty codziennego zastosowania.

Warsztaty poprowadzi Krzysztof Rogacewicz – aktor teatralny i filmowy. Absolwent Wydziału Lalkarskiego PWST w Krakowie (Wydziały Zamiejscowe we Wrocławiu). W latach 1992-1995 aktor Teatru Animacji w Jeleniej Górze, od 1995 roku aktor Teatru „Maska”. Ma na swoim koncie kilka spektakli autorskich, m.in.: „Chwila dla Willa”, „Widzenie Pigmaliona”, „W starym kinie?... czyli zwierzenia dublera”. Współpracuje z kabaretem „Paka”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ 18-10-2012 12:00
DOLNOŚLĄZAK. Bardzo cenna inicjatywa ODK. Warto zaprosić do udziału w tych warsztatach dzieciaki z kaplico-świetlico-harcówki nadzorowanej przez kazimierzap. Panie Kazimierzu to "rzut beretem" od nadzorowanej przez Pana placówki. Nie odmawiaj Pan dzieciakom wartościowych zajęć.
~MM 18-10-2012 12:24
Powinno być ograniczenie, tylko dla dzieci członków JSM. Sorry, my płacimy co miesiąc na tą placówkę rodem z PRL. Dlaczego mamy ponosić koszty takich chwalebnych akcji?
kazimierzp 18-10-2012 16:41
@MM! Osiedlowy Dom Kultury jest placówką miasta Jelenia Góra i z budżetu miasta jest w pełni utrzymywany. JSM nie daje na ten Dom ani złotówki. Kiedyś udostępniała spółdzielnia pomieszczenia w "blaszaku" teraz bierze za to czynsz dzierżawny. Tak więc twierdzenie, że to spółdzielcy ten dom utrzymują jest błędne. Utrzymują w takim samym stopniu jak inni mieszkańcy miasta - z cząstki swoich płaconych podatków. Do "życzliwego" dolnoślązaka - nie jestem nadzorcą Domu Harcerza, jestem jednym ze społeczników którzy całkowicie społecznie pomagają w prowadzeniu tego Domu. Dzieci w niepublicznej świetlicy przy ulicy Wiejskiej 41b mają w swym programie podobne i wiele jeszcze innych zajęć. Niemniej jeżeli któreś z nich chce w takich warsztatach w ODK uczestniczyć to nie mają żadnych przeszkód!
~oooo 18-10-2012 22:35
nic nt. wieku dzieci. dla wszystkich? maluchów też?
~ 19-10-2012 15:27
Ad~kazimierzp. Tzw Dom Harcerza przy Wiejskiej jest o "rzut beretem" od ODK. Obydwie placówki są finansowane z ratuszowego budżetu. Czy rozważał Pan możliwość połączenia obydwu ośrodków? Moim zdaniem pozwoli to na oszczędne gospodarowanie środkami finansowymi magistratu, bez dyskomfortu dzieciaków. Z życzliwości poddaję Panu pod rozwagę taką możliwość. Wiem, że nie jest Panu obojętne jak magistrat wydaje pieniądze, pozyskane z podatków Jeleniogórzan? Ma Pan niepowtarzalną szansę - całkiem społecznie - przyczynić się do racjonalizacji wydatków Urzędu Miasta. Wystarczy, że zgłosi Pan gotowość połączenia kulturalnej świetlicy przy ul. Wiejskiej z ODK. DOLNOŚLĄZAK.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group