Wtorek, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 7657
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wieczór z „Modliszką” w „Zaułku”

Niedziela, 29 marca 2009, 9:29
Aktualizacja: 9:29
Autor: rylit
JELENIA GÓRA: Wieczór z „Modliszką” w „Zaułku”
Fot. rylit
„Caffe Zaułek” to nowa propozycja Miejskiego Domu Kultury „Mufon”, czyli cykl spotkań promujących twórczość solistów i zespołów Kotliny Jeleniogórskich. Muzyczne szlaki przetarła wczoraj „Modliszka”

„Zaułek” to nie nowy pub, a wirtualna nazwa cyklu programów i spotkań mających na celu dać możliwość zaprezentowania się na scenie domu kultury zespołom i wykonawcom mało znanych jeszcze na rynku muzycznym jak i już występujących.

W sobotę wieczorem (28 marca) wystąpił zespół „Modliszka”, który ma już za sobą wiele koncertów na Dolnym Śląsku. Skład zespołu to: Agnieszka Szpargała, Tomek Gadzina, Piotrek Licheński, Wojtek Wiktorowski, Paweł Wrocławski. Zespól wykonuje muzykę artrocową z elementami folku.

Przed zasadniczym koncertem wystąpił zespół RabaDidoo z Jeleniej Góry, prezentujący muzykę folkową z elementami muzyki irlandzkiej. Nie najwyższa frekwencja była spowodowana tym, że informacja o koncertach nie dotarła jeszcze do wszystkich młodych ludzi. Wystarczyło otworzyć drzwi, aby publiczność zaczęła zapełniać salę.

Miejmy nadzieję, że następne koncerty z tego cyklu będą ściągać coraz większą ilość widzów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group