Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 6710
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Widowisko artystyczne i festyn w Małej Kamienicy

Poniedziałek, 23 września 2013, 7:30
Aktualizacja: Wtorek, 24 września 2013, 7:43
Autor: Org
Region: Widowisko artystyczne i festyn w Małej Kamienicy
Fot. Jacek Gajda
Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi Mała Kamienica zorganizowało w sobotę (21.09) widowisko słowno–muzyczne „Zagrajcie nam dziś wszystkie srebrne dzwony” oraz festyn rodzinny. Widowisko na podstawie oratorium Katarzyny Gärtner i Ernesta Brylla wykonały dzieci i młodzież z Grupy Artystyczno–Rekreacyjnej w Małej Kamienicy. Organizatorzy przysłali nam zdjęcia, które prezentujemy i za które dziękujemy.

Widowisko przygotował Grzegorz Gubicz. Spektakl, do którego młodzi artyści przygotowywali się przez ostatnie dwa miesiące, przysporzyło wielu wzruszeń i skłoniło do refleksji. Kościół p.w. św. Barbary był pełen - przedstawienie obejrzało około 130 osób. Widzowie nagrodzili wykonawców owacją na stojąco.

W programie imprezy, po widowisku, rozpoczął się Rodzinny Festyn Rekreacyjny przed świetlicą wiejską. Były gry i zabawy, m.in.: terenowa gra zagadkowa, zespołowe wyścigi na nartach, sztafeta na szczudłach, a także strzelanie z łuku do balonów, wspinaczka po skrzynkach i przeciąganie liny. Zwycięzcy konkursów otrzymali imienne dyplomy oraz słodkie upominki. Tradycyjnie serwowano przysmaki domowej kuchni.

Więcej na: www.malakamienica.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group