Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 15708
Zalogowanych: 113
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wichura ostro hula

Sobota, 26 stycznia 2008, 16:58
Aktualizacja: 17:57
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Wichura ostro hula
Fot. TEJO
Silny wiatr uszkodził ogrodzenie przy wykopaliskach w rejonie ulicy Jasnej i Grodzkiej. Wiać będzie jeszcze przez całą noc.

To na razie jedyne potwierdzone zagrożenie spowodowane przez wietrzną aurę. Ogrodzenie nie wytrzymało naporu wiatru tam, gdzie rozwieszone są banery reklamowe. Ma być naprawione przez właściciela terenu, na którym w przyszłości ma powstać placówka o charakterze usługowym.

Nie zasypano jeszcze głębokich wykopów, w których archeolodzy prowadzili prace badawcze związane z osadnictwem miejskim w tym rejonie starówki.
Teraz teren jest niebezpieczny. Nocą brak tu światła. Łatwo o wypadek zwłaszcza wówczas, jeśli ogrodzenie miejsca nie spełnia swoich funkcji.

Huraganowy wiatr będzie przeszkadzał mieszkańcom Jeleniej Góry i okolic jeszcze w nocy. W niedzielę jego siła ma osłabnąć.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy szukasz swoich szans na wygraną w grach Lotto?

Oddanych
głosów
204
Tak, regularnie
25%
Tak, ale tylko przy dużych kumulacjach
29%
Nie, nigdy
46%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jak się uspokoić i odstresować w kilkanaście sekund?
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Pogoda
Uwaga kierowcy, noga z gazu
 
112
Zderzenie na Wolności
 
Aktualności
Nasz region na planie nowego serialu Netflixa
 
Karkonosze
Śnieżka i księżyc
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group